Сьогодні автовикуп став одним з найшвидших способів отримання великої суми готівки. Така необхідність може виникнути з різних причин: переїзд в іншу країну, терміново потрібні гроші на ремонт, лікування, новий будинок…. Щоб там не було, та якщо ви вирішили скористатись послугою автовикуп від АвтоСкуп, варто розібратися з його специфікою.

Автовикуп - це оперативно і спокійно

Швидка скупка авто дозволяє заощадити час, а також відмежуватися від зайвих нервових моментів. Автомобілі за ринковою ціною можуть продаватися дуже довго, адже ринок повний перекупників, які будь-якими способами намагаються знизити вартість машини. Реального покупця можна чекати місяці, а в деяких випадках автомобіль не буде продано і за рік. Не потрібно забувати, що весь період продажу триватимуть дзвінки від потенційних покупців, і далеко не всі вони ввічливими і культурними людьми.

Досить віддати перевагу терміновому викупу автомобіля від компанії, яка спеціалізується на наданні таких послуг. Тут не ставлять зайвих запитань, а процес продажу транспортного засобу рідко коли може тривати довше 3-4 годин. Достатньо пройти процедуру оцінки і підписати всі необхідні документи. Солідні скупники надають клієнту можливість отримати гроші відразу й в повному обсязі – готівкою або на банківську карту.

Викуп авто – це універсально

Професійні скупники готові швидко купити машину в будь-якому стані. Їх не злякає викуп авто після ДТП https://avto-skup.com.ua/uk/avtovyikup-pislya-dtp/ або якщо машина не на ходу. Більш того, спеціалізовані компанії готові за тією ж процедурою викупити вантажівки, спецтранспорт, машини підприємств. Окремо варто звернути увагу на викуп пошкоджених автомобілів. Хороший скупник запропонує реальну вартість, а не суму, еквівалентну ціні металобрухту. Завдяки таким організаціям продати можна навіть кредитний автомобіль.

Автовикуп – це зручно

Як відомо, продаж автомобіля пов'язаний з різними бюрократичними процедурами. Терміновий автовикуп позбавляє необхідності:

  • стояти в довгих чергах;
  • заповнювати численні бланки;
  • складати договір.

Представники компанії по викупу авто самостійно займуться процесом юридичного оформлення угоди. Для отримання грошей в день угоди достатньо мати при собі пакет необхідних документів. У більшості випадків, клієнт може розраховувати на оперативний, і головне безкоштовний, виїзд оцінювача. Спеціаліст швидко визначить ринкову вартість машини і озвучить суму, яку може запропонувати компанія. Якщо автовласник з нею погоджується, укладається угода автовикупу.

Автовикуп – це дорожче, аніж продавати перекупникам

Зрозуміло, що фірма з автовикупу не є благодійною організацією, відповідно, її діяльність спрямована на отримання прибутку. Скупник завжди пропонує суму трохи нижче ринкової. Але не варто думати, що машину куплять за безцінь. Цей ринок настільки конкурентний, що компанії, в гонитві за клієнтом, пропонують до 97% від поточної ціни транспортного засобу.

Викуп за усіма юридичними канонами

Скупка транспорту відбувається виключно за договором. Отже, автовласник може бути впевненим у прозорості угоди. Зі свого боку, він має надати паспорт транспортного засобу, а також паспорт громадянина.

Не варто плутати скупників з автоломбардом! Тут продавець не просто отримує гроші під заставу автомобіля, а повністю його позбувається. Звичайно ж, за сприйнятливу для себе грошову компенсацію.

Отже, розуміючи нюанси автовикупу, продаючи автомобіль, його власник буде чітко знати, чи варто скористатись такою послугою. Однозначно, викуп авто є найбільш правильним рішенням, якщо потрібно продати авто швидко та дорожче, ніж перекупникам.