Раптовий незапланований секс, коли двоє кохають один одного, не рідкість. Це допомагає проявити почуття на максимум та сповна насолодитися партнером тут та зараз. Проте найемоційніші моменти партнери переживають у спальні. 

Про три ніжні пози для сексу - читайте далі у статті. 

Закохані ложечки

Коли чоловік та жінка займають позицію впритул один до одного, притискаючись всім тілом, як дві ложки у шухляді, секс стає чарівно солодким та ніжним. 

Близький контакт запалює обох партнерів, і через певний час кожна маленька фрікція може стати вирішальною.

Близькість буде ще емоційнішою, якщо використовувати найтонші презервативи Дюрекс Invisible. Вони створені для максимальної чутливості обох, бо дуже тонкі, ледь відчутні на тілі. Але при цьому забезпечують високий рівень безпеки та захисту. 

Також для ніжного сексу підійдуть безлатексні кондоми Real Feel, що дарують відчуття “скін ту скін”. Для ще більшого задоволення використовуйте водний лубрикант.

Очі в очі

Спробуйте кілька тантричних прийомів, які буддисти використовували під час близькості багато століть тому. Сядьте лицем до лиця, дивіться один одному в очі, синхронізуйте дихання. Підтримуйте зоровий контакт та починайте торкатися тіла один одного, підступаючи все ближче до ерогенних зон. 

Комбінуйте пестощі з пристрасними обіймами та французькими поцілунками. Ви й не помітите, як ваші рухи переростають у справді душевний секс.

Не забувайте користуватися презервативами, бо це найнадійніший спосіб вберегтися від вагітності та захистити себе від підступних статевих інфекцій. Можна одягнути презерватив завчасно, щоб продовжити інтим як вам заманеться.  

Чуттєвий місіонер

Ви можете додати до класичної місіонерської пози для сексу трохи супутніх пестощів та приємних дотиків. Візьміться за руки, обхопіть партнера ногами, торкніться його спини чи волосся. 

Додайте глибокий поцілунок та обійми, дозвольте торкнутися ваших грудей. Бачите, навіть класичну позу можна перетворити на вир відчуттів. 

Безперервна ніч

Та замість того, щоб швидко дійти до максимальної насолоди та заснути, експерти радять хоч іноді влаштовувати марафон до ранку. Періодично даруйте один одному поцілунки, пестощі та обійми й засинайте у мрійливому стані. 

Повторіть кілька разів за ніч, а все солоденьке залиште на ранок. Перед підйомом з ліжка закінчіть розпочату вечірню справу, отримайте порцію гарного настрою на весь день!

Використовуйте такі позиції регулярно й ваші стосунки вийдуть на новий рівень близькості та задоволення. А коли пристрасть трохи згасла від буденності, це допоможе партнерам знов запалити іскру.