У багатьох сферах виробництва та будівництва доводиться періодично працювати в умовах недостатньої видимості. У таких випадках сигнальний одяг є невід'ємним атрибутом кожного співробітника. Він дозволить створити безпечні умови та забезпечить хорошу видимість співробітників навіть при обмеженій видимості. Як правило, даний тип уніформи за замовчуванням входить в список всього необхідного для водіїв, дорожніх робітників, обслуговуючого персоналу ЖКГ та багатьох інших.

Переваги сигнального одягу

Подібного роду спеціалізована уніформа є широко затребуваною та популярною, а тому має ряд переваг:

  • яскравий та помітний відтінок;

  • при виготовленні застосовуються високоякісні матеріали натурального походження;

  • може бути використана в будь-яких сферах діяльності.

На сьогоднішній день сигнальний одяг настільки популярний, що його неодноразово можна зустріти у працівників не тільки житлово-комунальної сфери, а й у будівельників та інших представників різних професій. Сучасні технології дозволяють оснащувати багато видів уніформи спеціалізованими сигнальними смугами, які також добре помітні в нічний проміжок часу. Весь сигнальний одяг має функцію підвищеної видимості. Він виготовляється з яскравих флуоресцентних матеріалів, у тому числі оснащується світло відбиваючими елементами.

На які класи поділяється сигнальний спецодяг?

В контексті сигнального спецодягу, який використовується для привернення більшої уваги до співробітника, з метою забезпечення його безпеки, весь одяг ділять на 3 класи захисту. 

1. Сигнальний спецодяг 1 класу захисту.

Такий спецодяг використовується в зонах з мінімальною небезпекою, так як на одязі 1-го класу захисту немає окремих світло відбивних елементів. Одяг виготовлений ​​з комбінованих тканин яскравого кольору і здатний трохи відбивати світло.

2. Сигнальний одяг 2 класу захисту

Це найбільш популярний клас захисту спецодягу. Одяг 2-го класу має світло відбиваючі смуги (СОП) виготовляється з якісних матеріалів. При цьому володіє невисокою вартістю.

3. Одяг 3 класу захисту

Найякісніший і в той же час дорогий варіант це сигнальний одяг 3-го класу захисту. Він виготовляється з якісних матеріалів. Світло відбиваючі смуги займають на поверхні такого одягу значну частину простору.

Весь сигнальний спецодяг проходить сертифікацію і відповідає мінімальним вимогам безпеки. Тому використання даного спецодягу вбереже вас і ваших співробітників від небезпеки, що виникає в результаті поганої видимості.