Коли кілька років тому в магазинах з'явилася органічна косметика, її популярність швидко почала зростати, було багато людей, які вважали, що це тільки тимчасова тенденція. Однак вийшло, що мода на натуральну косметику не йде, і для багатьох її використання стало цілком природним, що тепер без неї важко уявити повсякденну турботу про себе. Тому магазин https://suemade.com/ пропонує тільки якісну натуральну косметику, яка не викликає алергії і захищає шкіру від зовнішніх чинників. Що впливає на постійно зростаючий інтерес до натуральної косметики? Навіщо її використовувати?

Безпечні і приємні для шкіри інгредієнти

Однією з найважливіших переваг натуральної косметики є використання інгредієнтів, які не шкідливих для шкіри людини. Це важливо, тому що в звичайній косметиці зазвичай використовуються інгредієнти, які можуть забивати пори шкіри, порушувати її природний ліпідний бар'єр, викликати висипання і почервоніння. Багато з них також впливають на порушення нормальних функцій шкіри і вашого гормонального балансу і є канцерогенними. Речовини, які вважаються шкідливими, включають парабени, SLS, гліколі, PEG і мінеральні масла. У сертифікованій органічній, натуральній косметиці таких речовин немає. При виборі косметики, уникайте використання небезпечних інгредієнтів, які можуть зробити шкідливий вплив не тільки на вашу шкіру, але і на здоров'я.

Зниження ризику подразнення шкіри і алергії

Хоча натуральна косметика не завжди є гіпоалергенної косметикою, її використання пов'язано з меншим ризиком алергії і роздратування, ніж використання звичайної косметики. Це пов'язано з тим, що натуральна косметика містить менше хімічних речовин, часто шкідливих для шкіри, які можуть дратувати природний захисний бар'єр шкіри, викликати висипання, почервоніння, свербіж і печіння. Натуральна косметика приємна для шкіри завдяки використанню м'яких і натуральних засобів, емульгаторів і ароматизаторів. Звичайно, вони можуть дратувати, тому що вони часто містять багато різних рослинних екстрактів і ефірних олій, які можуть надавати алергенну дію. Однак, якщо ви знаєте, які інгредієнти ваша шкіра не переносить, ви можете легко їх пропустити, тому що натуральна косметика має прості та корисні склади.

Прості композиції і формули

Це ще одна причина для вибору натуральної косметики. Замість довгого списку інгредієнтів, багато натуральних косметичних засобів містять тільки 4-5 інгредієнта. І цього досить, щоб косметика була ефективною і добре діяла на шкіру або волосся. У більшості з них ви знайдете рослинні масла, рослинні екстракти, ефірні масла, білки, зволожувачі, глини і т.п.