Якщо вам цікаво, яку укулеле вибрати, і ви не знаєте, на що звернути увагу при її виборі, тут ви звернулися в потрібне місце. Сьогодні ви дізнаєтесь, як налаштувати розмір інструменту під свій зріст, яке укулеле стане найкращим вибором для дитини, а також дізнаєтесь про ціни на укулеле для початківців .

Що таке укулеле?

Укулеле - це невеликий інструмент, класифікований як струнний. Укулеле зазвичай має 4 струни, варіанти з шістьма або вісьмома струнами зустрічаються рідко. Укулеле використовується в супровідних іграх, зазвичай на ньому грають пальцями, хоча для гри також можна використовувати спеціальні фетрові або шкіряні кирки.

Форма класичного укулеле нагадує маленькі гітари, але ця форма має переважно історичне та естетичне значення. З цієї причини укулеле також виробляються в альтернативній формі. Найвідомішою є форма ананаса, створена в 1927 році. Інші альтернативні форми включають квадрат або весло.

Походження укулеле

Укулеле було створено в 1880-х роках на Гаваях. Перші укулеле були створені португальськими емігрантами, що мешкали на архіпелазі, і були зразком для інструментів з їхньої рідної країни. Одним з перших письмових джерел, де згадується слово «укулеле», є каталог інструментів, виданий Метрополітен-музеєм мистецтв у 1907 році.

У каталозі виділяються два оригінальні варіанти музичного інструменту укулеле - перший з них за розмірами був подібний до сучасного сопрано, а другий - за розміром тенора. Загальновизнано, що перші укулеле були розміром сопрано, тоді як більші тенор укулеле з’явилися у своїй сучасній формі в 1920-х роках.

З чого складається укулеле?

Традиційні укулеле виготовляли з дерева коа - ендемічного типу акації, що зустрічається на Гаваях. В даний час найдорожчі укулеле виготовляються повністю з твердої деревини такого типу, як червоне дерево, тоді як більш дешеві інструменти виготовляються з ялини. Все більшої популярності набувають також укулеле, резонансні коробки яких виготовлені з різноманітних пластмас - ці моделі відрізняються більш високою міцністю, а часто і більш теплим і глибоким звучанням.

Чому варто вибрати укулеле?

Укулеле переживає відродження своєї популярності - ці невеликі струнні інструменти, створені майже 150 років тому, радують наступні покоління своїм характерним звучанням, зручним розміром та легкістю гри. Розмір, форма, матеріал - ці фактори безпосередньо впливають на використання, звук та комфорт гри на інструменті.