LED-світильники, або, по-нашому, світлодіодні прожектори, були винайдені ще в середині двадцятого століття, але особливою популярністю вони почали користуватися саме останнім часом. Давайте ж розглянемо, що це за прилади - світлодіодні прожектори.

Вигідно придбати світлодіодні прожектори та інше LED обладнання ви можете в інтернет-магазині Електро Коник, пройшовши за посиланням https://elektrokonyk.com.ua/prozhektory/!

З історії світлодіодів

Причина такої великої популярності проста: поступово звичні нам джерела світла, такі, як лампи розжарювання і інші, витісняються більш ефективними пристосуваннями. Погодьтеся, ще буквально 5 років тому ніхто й подумати не міг про те, що LED-лампочки широко увійдуть в наш побут.

Що собою являють такі прожектори з технічного боку, ми розглянемо, перераховуючи їх переваги.

Переваги світлодіодних прожекторів

Нижче наведені основні переваги LED-прожекторів:

1. Тривалий час служби, близько п'ятдесяти тисяч годин.

2. Невисоке споживання енергії, в порівнянні зі звичайними лампами.

3. Підвищена світловіддача, пов'язана з тим, що практично вся отримана енергія перетворюється в світло.

4. Якщо вам потрібно підсвічування якогось певного кольору, то бажано зупинитися на RGB-прожекторах, оскільки вибір кольорів там дійсно не обмежений.

5. Є можливість регулювання яскравості світла.

6. Світлодіоди компактні.

7. Вони взагалі не гріються, завдяки чому їх можна застосовувати в натяжних стелях і таке інше.

8. Прожектори міцні і стійкі до механічних пошкоджень.

9. Нарешті, вони не мають в своєму складі токсичних або отруйних речовин.

До слова, це далеко не всі переваги, якими володіють світлодіоди.

Отже, плюсів у світлодіодних прожекторів маса, отже, вас має зацікавити, а які мінуси у них є? Давайте розберемося.

Мабуть, одним з небагатьох, але істотних недоліків є те, скільки світлодіоди коштують. Зрозуміло, це дуже важливий фактор, по крайній мірі, на перший погляд, але якщо розібратися, то такі лампи зможуть досить швидко окупитися за рахунок того, що споживають значно менше енергії, в порівнянні зі звичайними приладами. Вважаємо, що незабаром і цей недолік зникне, адже LED-технології розвиваються досить швидко і стають все більш доступними. Так, світлодіодні прожектори нижче за ціною, ніж ціни звичайних прожекторних ламп, які згорять за цей час, можуть безперервно працювати протягом 8-10 років.