Продавці електроенергії все сміливіше починають залучати нових покупців. Завдяки конкуренції на ринку постачання енергоресурсів підприємства можуть вибрати постачальника з більш вигідною пропозицією та тарифами на природний газ та електроенергію. Якщо ви хочете заощадити на витратах та отримати пакет додаткових послуг, то варто ретельніше вибирати нового постачальника. Доступна електроенергія у хмельницькому постачається компанією ТЄК, яка вже понад 10 років є надійним партнером для бізнесу.

Чи варто змінювати постачальника електроенергії

Електроенергія надзвичайно важлива. Жодне підприємство або компанія не зможуть працювати без електрики. Навіть якщо ваше виробництво не пов'язане з великим споживанням енергії, то у вас все одно є офіс, в якому все обладнання працює від електроенергії.

Помилкове уявлення про неможливість вибору постачальника електроенергії утримує споживачів від переходу. А варто лише подивитися навколо, щоб побачити, що в вашому регіоні є кілька різних роздрібних продавців, які можуть виявитися набагато кращим вибором, ніж поточний.

Зміна постачальника електроенергії може принести суттєву економію. Варто знати, які з них пропонують кращі рішення з урахуванням ваших потреб. Часто, щоб спонукати споживачів змінити постачальника електроенергії, продукти пропонуються в так званих пакетах, наприклад електрика та природний газ.

Змінити постачальника електроенергії простіше, ніж ви думаєте

Порівнявши доступні варіанти, ви виявите, що рішення про зміну постачальника електроенергії більш не здається таким вже нереальним. Якщо ви підприємець - вам не потрібно пояснювати принципи мінімізації витрат на ведення бізнесу. Один зі способів знизити їх - змінити постачальника електроенергії на більш вигідного, наприклад на компанію tek.energy.

На що звертати увагу

При перегляді пропозицій варто звернути особливу увагу на умови, актуальні для довгострокового контракту, такі як:

  • тариф, що діє на весь період дії контракту - перевірте, чи не є це обмеженою за часом акцією, наприклад, тільки протягом першого року або 6 місяців, та як тарифи будуть змінюватися з плином часу;
  • додавання додаткових послуг, якими ви ніколи не скористаєтеся, та які тільки збільшать рахунок;
  • розмір штрафу за дострокове розірвання договору.

З електроенергією як з будь-яким іншим товаром. Часто, вибираючи той же продукт з такими ж властивостями й параметрами, ви вирішуєте купити дешевший варіант. Це правильний метод і в цьому випадку. Вам просто потрібно переконатися, що новий продавець електроенергії є надійним продавцем на ринку.