Сьогодні складно уявити вітальню без килима. Однак перед тим як вирішити, який килим для вітальні обрати, варто задуматися про те, для якої мети ми купуємо килим і які функції він насправді буде виконувати. Найбільш очевидна - декоративна функція. Килим у вітальню, який можна обрати тут - https://allcarpets.in.ua/ua/kovry/kovry-v-gostinuyu - це предмет, який може додати кімнаті неповторний характер. Він може підкреслити атмосферу і завершити дизайн інтер'єру.

Але прикраса кімнати - це не єдина функція килимків. Килим зігріває інтер'єр не тільки в переносному сенсі, а й у цьому буквальному. Він забезпечує теплоізоляцію, в чому ви можете переконатися, стоячи на ньому, а потім на підлозі поруч з ним. Крім теплоізоляції килим також забезпечує звукоізоляцію. Безсумнівним плюсом килима є ще й те, що він захищає підлогу від пошкоджень.

На що звертати увагу при виборі килима в вітальню

Килим, звичайно ж, повинен відповідати дизайну інтер'єру. Наприклад, в кімнатах в скандинавському стилі краще зупинити свій вибір на килимах невеликого розміру. Великий килим напевно підійде в більш класичних інтер'єрах, особливо якщо сама кімната має великі розміри.

Варто звернути увагу на матеріал, з якого повинні бути виготовлені у килими для вітальні. Найчастіше вибирають синтетичний килим, він зручний у використанні та очищенні. Цей матеріал легко чиститься - він підходить як для сухого, так і для вологого прибирання. Оскільки поліпропіленові волокна еластичні, такий килим довго зберігає первісну форму. Натуральні волокна, такі як шерсть, мають своїх шанувальників, наприклад, через їх антистатичні властивості і здібність до поглинання вологи. Класичні турецькі, вовняні, ткані і - все більш і більш популярні - пухнасті килимки - найпопулярніші товари у вітальнях.

Має значення не тільки матеріал і тип килима, але і його колір. Світлий килим може допомогти отримати оптичний ефект збільшення інтер'єру. Темно - навпаки. Якщо ви хочете підкреслити сучасний декор кімнати, то можна, наприклад, зупинити свій вибір на геометричному мотиві. Також варто задуматися, чи дійсно класичний прямокутний килимок те, що вам потрібно - інколи, маленький круглий килимок нічим не гірше.

Вибираючи модний килим для вітальні, краще за все гармонійно поєднувати його з іншими предметами інтер'єру, такими як диван, крісла або журнальний столик. Звичайно, який килим для вітальні ви виберете, багато в чому залежить від вашого смаку. Асортимент настільки великий, що кожен повинен знайти щось ідеальне для своєї квартири.