Багато людей мріють про каву, як з італійського атмосферного кафе. Добре приготовлений напій, аромат якого поширюється по дому, може повернути найприємніші спогади і дозволить насолоджуватися кожним ковтком на самоті, з родиною чи друзями.

Деякі помилково вважають, що хорошу каву можна придбати тільки в кафе. У сучасний час, коли на ринку панує багато марок кавових автоматів, кожен з вас може стати спеціалістом та приготувати улюблену каву на затишку власної кухні. Виробники намагаються перевершити один одного в побудові пристроїв кавоварки, щоб зробити процес пиття більш приємним.

Хороша кавоварка

Багато людей, коли їх запитують, з чого розпочати свій день, неодмінно дадуть відповідь за чашкою гарної та стимулюючої кави. Хороша кава - це не тільки те, що розбудить вас після ночі, а й чудово пахне і має чудовий смак. Це кава, якою можна насолоджуватись кожним ковтком.

На ринку представлено безліч моделей кавових автоматів, за допомогою яких можна швидко приготувати улюблений напій. Шукаючи правильне обладнання для приготування кави, слід звернути увагу на кілька важливих питань щодо того, які функції повинна виконувати хороша кавоварка.

DeLonghi Perfecta ESAM 5500.S

Це модель автоматичного обладнання для приготування та заварювання кави. Вона оснащена електронним дисплеєм, який покликаний підвищити комфорт і зручність використання та прискорити весь процес приготування. Завдяки цій зручності кожен може налаштувати напій під свої індивідуальні уподобання. Панель управління складається з піктограм для вибору типу кави та ручки, що дозволяє вибрати інтенсивність аромату вашого напою.

Ця модель варить каву під тиском 15 бар. DeLonghi Perfecta ESAM 5500.S ідеально підходить як для кавових зерен, так і для меленої кави. Завдяки регульованій висоті адаптера, користувач не матиме проблем з регулюванням відповідного розміру чашки. Машина автоматично дозує потрібну кількість кави та води відповідно до вибраних вами налаштувань.

Невеликий пристрій має великий потенціал. Цікавий і сучасний дизайн привертає увагу. Загальна ємність бака для води - 1,7 літра. 

Дуже мало людей усвідомлюють, наскільки важливо підтримувати правильну температуру чашок для кави. DeLonghi Perfecta ESAM 5500.S оснащена функцією їх нагрівання. Завдяки цьому, випиваючи напій, користувач буде впевнений, що його кава має потрібну температуру навіть під час першої чашки напою.