Дорогоцінні прикраси носять і чоловіки, і жінки. Ювелірні аксесуари часто використовують при створенні образу, підкреслюючи за допомогою них особливості свого характеру, високе соціальне становище, почуття смаку.

Жіночі золоті браслети

Особливе місце в серцях цінителів дорогоцінностей займають браслети https://zlato.ua/uk/f-braslety/, адже вони змінюють зовнішній вигляд руки. Купити браслет можна для жінки чи чоловіка або підібрати прикрасу «унісекс», яка однаково підходить для носіння будь-якій статі. Експерти Злато рекомендують вибирати браслет на руку керуючись власними уподобаннями. Тільки серце може підказати, якій прикрасі надати перевагу.

Як підібрати браслет по типу плетіння

Асортимент браслетів, представлених в каталогах ювелірних магазинів, вражає розмаїттям моделей. Обираючи прикрасу рекомендується враховувати не тільки вік та стать людини, а й тип плетіння. Саме дана особливість впливає на зовнішній вигляд виробі, його вагу та вартість.

Варто пам’ятати, що для повсякденного носіння непридатні пустотілі браслети, так як вони швидко деформуються. Незважаючи на те, що їх вартість нижча, пустотілі прикраси купуються рідше, ніж надійні та міцні ланцюжки. Ювелірні майстри використовують при створенні браслетів три типи базового плетіння: бісмарк, панцирне, якірне.

Професійні майстри рекомендують ознайомитися з типом плетіння, що значно полегшить складнощі вибору:

  • Пітон – різновидність знаменитого бісмарка характеризується міцністю. Вишукане ажурне плетіння шикарно підходить для моноприкраси.
  • Візантійське – тип, який часто називають королівським. Таке звання йому присвоєно неспроста, адже плетіння виглядає багато та розкішно. Браслет з візантійським плетінням носять як самостійну прикрасу.
  • Ромб – універсальний тип плетіння, яке з задоволенням носять як чоловіки, так і жінки. Браслет з одинарним плетінням радять використовувати як основу для мініатюрних підвісок.
  • Лав – плетіння, яке виглядає тендітно, ніжно та легко. Цей різновид панцирного плетіння використовують при створенні браслетів та ланцюжків для прекрасної половини людства.
  • Нонна – популярна серед жінок різновидність плетіння, яке вирізняється елегантністю та красою.

браслети

На думку експертів zlato найбільш міцними вважаються браслети с плетінням «Бісмарк», «Візантійське», «Нонна», «Панцирне». Представницям прекрасної статі варто вибирати браслети з плетінням «Нона», «Фігаро», «Снейк», «Роло», «Візантійське», «Роза». А для чоловіків шикарно підійдуть браслети плетіння «Класичний Бісмарк», «Панцирне», «Якірне».