Домашні вечірки сьогодні в тренді. Це не тільки економно, але і зручно. Наприклад, гості не обмежені в часі, розвагах. Виграють також господарі. Організувати домашнє свято досить просто. Прикрасьте приміщення з урахуванням формату і замовте їжу в спеціалізованому закладі - на цьому підготовка вважається завершеною.

Меню вечірки складається з урахуванням теми заходу. Є універсальні страви. До таких відносять суші - японська кухня сьогодні неймовірно популярна.

Пропозиції "Суші-Піца39"

Затребуваність суші частково забезпечується доступністю страви. Можна оформити замовлення онлайн, не виходячи з дому. Якщо потрібні суші у Тернополі, відвідайте сайт sushi-pizza39.com.ua. Мережа закладів порадує:

  • різноманітним меню;
  • адекватною ціновою політикою;
  • простим оформленням замовлення - в онлайн-каталозі можна вивчити кожну страву і швидко додати її у кошик
  • зручний графік роботи.

Суші замовити можна з доставкою в будь-який район міста. Послуга також доступна жителям передмістя. Заздалегідь дізнайтеся про суму мінімального замовлення.

Доступний самовивіз - в цьому випадку клієнтові пропонується знижка. Уточнюйте адреси пунктів видачі на сайті.

Здійснюється доставка суші у Тернополі швидко. Час можна уточнити також на сайті.

З чим поєднуються суші?

Одних суші може виявитися недостатньо для вечірки з великою кількістю гостей. В цьому випадку виникає питання, з якими стравами поєднується популярна японська їжа.

Можна подати до суші суп. Йдеться про японський варіант страви. Це місо-суп, де використовується традиційна паста. Доречні японські салати - перевага віддається овочевим варіантам і стравам на основі морепродуктів. Можна самостійно зробити салат. Йдеться про прості страви з одного компонента. Наприклад, це може бути нарізаний огірок, посипаний кунжутом або морська капуста.

Перед тим, як замовити суші в Тернополі, подумайте про напої. З міцних можна подавати саке, вино, пиво. Додайте до них безалкогольні - зелений або чорний чай, морс, сік.

Особливості подачі

Сервіровка столу - відповідальний етап, важливо створити японську атмосферу. Починається все з підбору посуду. Зазвичай суші гостям подають на фарфоровому або дерев'яному блюді. Бажано використовувати виріб квадратної форми.

В якості альтернативи використовують бамбуковий підніс, дерев'яну дощечку гета. Поруч з основною тарілкою повинні стояти невеликі мисочки для соусів. Обов'язково потрібна підставка під палички - називається аксесуар хашіокі.