Ринок послуг хостингу стрімко розвивається. На ньому ви знайдете ряд пропозицій, але знайти надійного постачальника послуг стає все важче. Наявність багатьох пропозицій на ринку дозволяє клієнтам мігрувати та тестувати послуги в пошуках ідеального партнера. Клієнти міграції стикаються зі справжньою проблемою, як знайти хостинг для сайту? На щастя, сам процес передачі не повинен бути складним.

Постачальник, відкритий для потреб клієнтів

Замовнику необхідно лише надати дані доступу до закінчення договору, а решту на 100% подбають фахівці. Скористайтеся підтримкою нашої кваліфікованої команди адміністраторів, які швидко та якісно перенесуть ваш сайт та пошту! Ми також допоможемо вам прийняти рішення та підкажемо, як вибрати найкращий сервіс з урахуванням ваших індивідуальних потреб. Найкращий хостинг-провайдер знає, які рішення вибрати.

При виборі слід керуватися кількома елементами:

  • зверніть увагу на багаторічний досвід,
  • власний дата-центр, розташований в країні,
  • та функціонування технічної підтримки.

Такий пакет функцій забезпечить безвідмовне та стабільне обслуговування на найвищому рівні. Також варто звернути увагу на комплексність пропозиції та можливість безкоштовного тестування послуг, або придбання за меншу суму на початку послуги.

Безпека має значення

Відповідний провайдер повинен перш за все подбати про безпеку серверів. Кожен ЦОД повинен бути обладнаний системами аварійного електропостачання. Сервер повинен працювати без перерви. Тільки резервне джерело живлення забезпечить безперервну роботу навіть при тривалих відключеннях електроенергії. Також важливо співпрацювати з незалежними інтернет-провайдерами. Підключення кількох операторів до магістральних мереж гарантує відсутність збоїв у роботі веб-сайтів клієнта. І не забуваємо про резервне копіювання. Важливо, щоб резервне копіювання виконувалося автоматично, щодня. Завдяки цьому, навіть у разі випадкового видалення файлів з FTP-сервера, технічна підтримка допоможе відновити втрачені дані.

Як виглядає ідеальний центр обробки даних?

Безпека даних клієнта залежить від класу серверної кімнати. Функціональний центр обробки даних забезпечує безперебійну роботу серверів у будь-яких умовах. Правильне функціонування цього складного організму забезпечується окремими елементами інфраструктури. Точне кондиціонування повітря підтримує потрібну температуру та вологість у приміщенні.