Як правило, через рік після смерті близької людини рідні покійного намагаються зробити все для того, аби встановити на могилі гарний пам'ятник. Зазвичай цього часу більш ніж цілком достатньо щоб зібрати гроші аби потім можна було зібратися всією сім'єю біля рідної людини на кладовищі та вшанувати пам'ять покійного.

У зв'язку із тим, що на сучасному ринку ціни на пам'ятники в багатьох компаніях досить завищені, цілком оправдане та зрозуміле бажання багатьох людей придбати дешевий пам'ятник на могилу. Правда водночас дехто помилково вважає, що дешевий за своєю вартістю пам'ятник зовсім не зможе передати всю гіркоту втрати або виставити індивідуальність покійного. Тут варто пам'ятати, що дорожнеча надгробку жодним чином не впливатиме на те, наскільки дорога вам була людина, котра відійшла у вічність. Це скоріше показник фінансової забезпеченості сім'ї.

Чому саме купують бюджетні пам'ятники?

Установка на могилу навіть бюджетного пам'ятника вважається надзвичайно цінною не за вартістю виробу, а саме за тим душевним внеском, що його роблять близькі та рідні люди. Пам'ятайте, що не варто цуратися покупок дешевих пам'ятників оскільки основним показником ставлення до покійного є не їх вартість, а саме наявність пам'ятника та доглянутість поховання з любов'ю, що назавжди залишається в серці живих людей.

Якісні та недорогі пам'ятники на могили замовляйте спеціалістам компанії «MonoGranite»

Дешевий пам'ятник купити тут в асортименті компанії «MonoGranite» за більш ніж приємними цінами може сьогодні кожен охочий. В компанії працюють кваліфіковані співробітники, які займаються створенням меморіальних надгробків з натурального каменю (граніт, габро, базальт, лабрадорит та інші різновиди граніту). В роботі компанія використовує лише видобутий на українських та закордонних родовищах камінь. В асортименті є широка палітра кольорів з відтінками завдячуючи чому можна створювати унікальні авторські композиції на будь-який бюджет та смак.

В онлайн каталозі компанії представлена величезна кількість пам'ятників. Зокрема серед їх переліку такі як:

  • подвійні ексклюзивні;

  • одинарні;

  • одинарні комбіновані та ексклюзивні;

  • подвійні та подвійні комбіновані;

  • подвійні класичні;

  • дитячі класичні, комбіновані та ексклюзивні.

Клієнтам в компанії пропонують спеціальну акцію, а саме художні роботи в подарунок. Тут власне виробництво саме тому вдається забезпечувати реалізацію дешевих пам’ятників. До слова, в компанії можна купити пам’ятник на ВЛАСНОМУ виробництві в кОСТОПОЛІ. Раптом у вас залишилися запитання до співробітників компанії, почути вичерпні відповіді на них ви завжди зможете набравши спеціалістів «MonoGranite» за номером телефону +38 (068) 362-20-20. Ви також можете написати сюди на пошту – [email protected]