Оформлення кредиту в банку вимагає від вас терпіння та приділяти цій справі багато свого дорогоцінного часу. Більше того, не кожен клієнт взагалі може звернутися за таким кредитом, коли у нього є інші борги або його кредитна історія залишає бажати кращого. Тоді хорошим рішенням може стати кредит під заставу авто, пропонований на сайті https://autolombard.in.ua/uk/kredit-pod-zalog-avto/, який надає небанківська компанія. Ось кілька найважливіших відомостей.

Кредит під заставу автомобіля - що це таке?

За кожним видом кредиту, незалежно від того, берете ви його в банку чи небанківській компанії, установа, яка вам його надає, повинна переконатися, що ви зможете якимось чином погасити таке зобов’язання. Це може бути підтверджено стабільним доходом з легальних джерел та хорошою кредитною історією, але часто може знадобитися лише застава, наприклад, у вигляді автомобіля. Це ідеальне рішення для всіх тих людей, які не мають часу подати заявку на банківський кредит або чиї дані знаходяться в БИК, або проти них триває судовий розгляд.

Перевірте пропозиції

Слід пам’ятати, що банки не надають своїм клієнтам кредити під заставу. Тому, якщо вас цікавить авто кредит, ви повинні звернутися в одну з небанківських установ, якими є, наприклад, пара банки. Саме ці установи, як правило, готові надати такий вид кредиту. Однак ви повинні знати, що вони діють майже на тих же умовах, що й популярні кредити до зарплати. Однак у цьому випадку це буде кредит на більшу суму, і ви маєте більше часу, щоб його повернути.

Авто кредит на практиці

Через те, що авто кредит схожий на кредит до зарплати, то договір, який ви підписуєте, майже ідентичний. Різниця лише в тому, що ви отримаєте ще два документи на підпис. Перший – договір власності на автомобіль, завдяки якому кредитна установа стає власником транспортного засобу на 51%. Другим документом є довіреність, за допомогою якої ви дозволяєте фірмі, що позичає вам гроші, бути співвласником транспортного засобу. Звісно, ​​договір також містить положення про те, що після сплати всього зобов’язання кредитор передає повну власність позичальнику. Відповідні дані також мають бути включені в реєстраційне посвідчення. Кредитний договір буде підписаний у відділенні, але багато установ дозволяють виконати цю формальність через кур’єра, який приїде до вас додому. Весь процес оформлення кредиту на автомобіль включає в себе, перш за все, заповнення всіх ваших даних.