Як показує статистика, сервіс має шалений попит за останні два роки. Причиною цього стала не тільки пандемія та неможливість подарувати композицію рідній людині особисто, але й підвищення професійного рівня флористів. Приміром, наш заклад в інтернеті може похизуватися флористами, котрі співпрацювали з найвідомішими спеціалістами світу! Ото ж, запрошуємо кожного придбати ексклюзивні букети якнайдешевше!

Що є модним цьогоріч та які рослини залучаємо в роботі?

Щоб доставка квітів http://hmelnickiy.flora24.com.ua від в Хмельницькому відповідала останнім модним тенденціям, варто користуватися наступними порадами:

  • подарунок повинен бути максимально природним, тому варто обирати прості рослини (волошки, англійські троянди, півонії та так далі);
  • що стосується кольорів, то бутони не мають бути яскравими. Краще робити вибір на користь приємних спокійних відтінків (пудрового, кремового, рожевого, голубого);
  • в якості декору ні в якому разі не можна обирати целофан, оскільки він не тільки є старомодним, але й шкідливим. Великою популярністю користуються подарункові коробки та корзинки з натуральних матеріалів.

Професійних флористів у доставці квітів по всьому Хмельницькому буде замало, якщо рослини не відповідають високій якості. Ми, приміром, користуємося послугами найкращих флористичних плантацій України та Європи, де у процесі вирощення використовують тільки органічні речовини. Вони дозволяють отримати соковиті стебла та яскраві бутони без шкоди для здоров'я.

А щоб подарунок "жив" не менш як місяць, майстри використовують спеціальні спреї на природній основі.

Коли до нас звертаються?

У нас в Хмельницькому можливо замовити букети свіжих квітів абсолютно на кожне свято, включно з:

  • ювілеями;
  • днями народженнями;
  • весіллями;
  • професійними днями;
  • національними та релігійними заходами.

Якщо потрібно, то є можливість придбати чоловічі чи дитячі композиції, де бутони доповнюються смаколиками, іграшками та іншими предметами.

Наш інтернет-магазин http://hmelnickiy.flora24.com.ua/bukety доставки букетів в Хмельницький став популярним саме завдяки найнижчим цінам по всій Україні. Не зважаючи на це, регулярно організовуємо акції, знижки та розпродажі квітів. Відслідковуйте актуальну інформацію на сайті.

Постійні клієнти, котрі замовляли наші послуги більш ніж три рази, мають можливість отримати додаткові бонуси.