Нікотинові пакети VELO Freeze X-Strong Slim – надзвичайно міцні білі нікотинові пакети з сильним м’ятним смаком. Velo – це новий бренд продукції від виробників Lyft та Epok!

Білі нікотинові пакети – новинка на ринку нікотину. Завдяки своєму кольору мішечки не фарбують зуби. Найбільша перевага нікотинових пакетиків, пропонованих на сайті beztabu.net – бездимність, це дозволить використовувати їх скрізь і в будь-який час.

Нікотинові пакети - що це?

Нікотиновий пакет – це інноваційний продукт без тютюну, замінник тютюну, щоб задовольнити так звану тягу до нікотину, ви просто кладете його під губу. Він стриманий білий і не фарбує ваші зуби. Пакет містить натуральні волокна, жувальну основу, нікотин і свіжі аромати, забезпечуючи потужне виділення нікотину.

Які переваги нікотинових пакетів?

Нікотинові пакети можна використовувати повсюдно, не піддаючи довкілля шкідливому впливу вторинного диму. Оскільки вони повністю білі, ризик зміни кольору зубів також виключається. Ці продукти не містять тютюну, вони не мають тютюнового присмаку, який багатьом людям здається неприємним. Переваги:

  • без тютюну - білий, непомітний і не змінює колір зубів;
  • можна використовувати де завгодно.

Якщо ви використовуєте нікотинові пакетики вперше - ви можете відчути легке поколювання під губою, яке поступово зменшиться в міру звикання організму до продукту. Спосіб зменшити відчуття щипання — змінити місце розташування нікотинового пакетика або покласти його на язик на деякий час. Ви також можете випити склянку води або виплюнути зайву слину перші кілька разів.

VELO – це абсолютно нові нікотинові пакети від LYFT та EPOK! Відкрийте для себе вже знайомі смаки в покращеній формі! VELO Mini Berry Frost — це білі мініатюрні нікотинові пакетики зі смаком виразних солодких ягід із додаванням легкої льодової м’яти!

Завдяки невеликому розміру та низькому вмісту нікотину пакетики VELO Mini стануть ідеальним вибором для нових користувачів, які тільки починають свою пригоду у світі нікотинових пакетів! Завдяки своїй найбільшій перевазі - бездимності - пакетики можна використовувати в будь-якому місці і в будь-який час доби!

Нікотинові пакети є чудовою альтернативою для курців і не тільки. Це версія снюсу без тютюну – популярного в Скандинавії стимулятора, який існує з 19 століття! Як і все інше, снюс з часом еволюціонував, і в цей монет ви отримуєте нікотинові пакети, які є більш здоровою, акуратнішою версією снюсу.