Люди по-різному проводять свій вільний час. Хтось займається спортом, хтось знаходить натхнення у читанні книг або перегляді улюблених серіалів. Але є незвичайне заняття, яке здатне захопити як малечу, так і серйозних ділових людей. Fluid Art (перекладається як «рідке мистецтво») – це інноваційна художня техніка малювання рідким акрилом, яка допоможе реалізувати творчий потенціал та розкрити талант художника навіть у початківців.

Fluid Art Box, повний набор для виконання усіх відомих технік заливки та для реалізації самих сміливих творчих задумів. З цим набором можна провести час із користю. Це своєрідна арт-терапія, яка здатна відволікти від поточних проблем та віднайти шлях до внутрішньої гармонії. Малювання рідким акрилом допоможе легко створити неповторний художній шедевр та відчути себе справжнім митцем. 

Набори рідкого акрилу

Художникам-початківцям для зручності слід мати всі необхідні матеріали під рукою. До 15 лютого 2022 року магазин Panda Market надає знижку 5% новим клієнтам, яку можна отримати за промо-кодом CitySPromo.

Fluid Art Box функціональні і мають таке наповнення:

  1. Основа для малювання. В залежності від комплектації полотна можуть відрізнятися за розміром і кількістю.

  2. Фарби. Можна замовити бокс з підібраними кольорами, або професійний набір, з яким можна сміливо експериментувати з грою кольорів.

  3. Захисні елементи. Захисна плівка, щоб накрити робочу поверхню, фартух, нарукавники та рукавички (у творчому процесі одяг та шкіра не забрудниться). 

  4. Додаткові матеріали. Доповнити бокс можливо шпателями, пензлями, трубочками, стаканами. 

Техніка малювання

Малювання технікою Fluid Art допомагає здобути свободу самовираження, яка притаманна кожній творчій людині. 

Рідкий акрил різних кольорів послідовно або одночасно наноситься на холст та розподіляється по поверхні. За бажанням художника можна використовувати пензлі, застосувати повітря від фену, або просто нахиляти картину у різні сторони, дозволяючи краскам вільно розтікатися по полотну, створюючи унікальні ефекти.

Фарби застигають у розмитих візерунках, що перетікають один в інший. Занурившись у світ творчості, стає можливим отримати унікальну абстрактну історію, яку неможливо повторити. 

Така творчість надихає на фантазії, креатив та нестандартне мислення. Кожна робота оригінальна і неповторна.

Для кого створений Fluid Art

Набори Fluid Art не мають вікових обмежень, а малювання не займає багато часу. Навіть діти від 3 років можуть спробувати себе у якості митця. Склад фарб є гіпоалергенним та не містить шкідливих та небезпечних хімічних речовин.

Творчість – це легко і цікаво, варто тільки спробувати. З Fluid Art Box початок творчого шляху стане незабутнім.