Перед новорічними святами все більше людей задивляються на вітрини бутіків в пошуках приємних подарунків для близьких. Та традиційно найбажанішими подарунками стають коштовності. Різноманітні золоті прикраси: сережки, кольє, перстні та інші аксесуари вже чекають на своїх нових власників. Якщо ви також бажаєте придбати собі чи коханій людині ювелірний виріб — завітайте до фірмових бутіків Sova Jewels, або в інтернет-магазин бренду.

Майстри ювеліри постійно працюють над створенням нових прикрас, які регулярно поповнюють колекції Sova Jewels. Саме їхніми стараннями необроблене золото та дорогоцінне каміння перетворюється на витвори мистецтва. В них помітні і сучасні тренди, і класичні нотки, які притягуюватимуть погляди до прикрас не один рік.

Найкращі золоті прикраси для жінок

Звичайно ж, найбільше колекцій Sova Jewels присвячено саме жінкам. Жодна красуня не залишиться байдужою, поглянув на блиск діамантів в обрамленні білого чи червоного золота. Якщо зовсім недавно стандартом якості вважали золото 585 проби, то зараз в тренді саме біле й червоне. Саме їх поціновувачи ювелірной краси бажають придбати в свої колекції останніми роками. І майстри ювелірної справи Sova Jewels надають їм таку можливість, створюючи золоті прикраси для жінок з модного золота та срібла.

Вдало підкреслена текстура благородного металу, блиск дорогоцінного каміння та виразні форми — обов'язкова складова кожної прикраси SOVA. Дизайнери та майстри ювелірного бренду використовують цю чарівну формулу в популярних колекціях:

  • SOVA Classic;
  • Sweet memories;
  • Twist;
  • Идеал;
  • Muse.

Асортимент постійно поповнюють нові прикраси з білого золота, що відповідають сучасним тенденціям. Вони обов'язково знаходять своїх власниць, адже від цієї краси просто неможливо відірвати погляд.

Модні прикраси з золота Sova Jewels

Бренд активно росте й розвивається, його представники кажуть, що головний секрет успіху в тому, що творча команда завжди прислухається не тільки до модних трендів, але й до побажань покупців. Саме їх уподобання визначають, які прикраси з золота поповнять наступні колекції, та які колекції з'являться у продажі наступними.

Популярна музика також є джерелом натхнення для творчої команди Sova Jewels. Як приклад — колекція THE HARDKISS, яка була створена в колаборації з зіркою шоу бізнесу. В ній представлені надзвичайно сміливі та навіть дещо брутальні аксесуари. Ви можете купити золоті прикраси в хард-рок стилі в будь-якому великому місті України у фірмовому бутіку Sova або обрати ювелірні вироби онлайн в інтернет-магазині Sova Jewels.