Кожний регіон нашої країни відрізняється індивідуальними особливостями: у різних куточках України можна побачити гори, ріки, моря, чудові старовинні будови, парки тощо. Саме на Чернігівщині ви зможете оцінити широкий масштаб туристичної інфраструктури, та зробити неможливе. Чернігівщина туристична пропонує вам динамічну подорож на машині часу.

Самостійно чи з екскурсією?

Чимало туристів задаються складним на перший погляд питанням: чи потрібно замовляти гіда під час подорожі? Багато хто вважає, що більш зручно вивчати історію того чи іншого регіону самостійно, а навіть професійний гід все одно має, по-перше, суб’єктивну точку зору на події минулого, та, по-друге, може чогось не знати.

Повноцінна екскурсія від знавця міста або окремої локації дозволить значно зекономити час. Лише за 2-3 години ви отримаєте стільки ж вражень, скільки б самостійно могли «збирати» декілька днів чи навіть тиждень.

Гроші, які витрачаються на замовлення екскурсії в Чернігів, можна сміливо називати інвестицією. Це не жарти: навіть у спланованій подорожі можна втратити більше 50% вражень тільки тому, що ви не дізналися цікаві історичні моменти або «координати» цікавих, але непопулярних місць.

Та не варто забувати про спілкування та зацікавленість. Навіть якщо у подорож вас «витягнула» матуся, якій ви не змогли відмовити від великої любові, можна дійсно відчути захопленість історією якоїсь локації, вигадувати запитання для гіда, брати участь в обговореннях тощо.

Екскурсія з досвідченим гідом – це завжди захоплююча подорож, від якої не варто відмовлятися!

Який район обрати?

Загалом Чернігівська область поділяється на 5 районів, кожен з котрих приваблює туристів.

  • Найбільший в області – Чернігівський район. Тут ви можете знайти близько 400 об’єктів, які заслуговують на увагу туристів. Ви можете відвідати Чернігів, Козелець, Остер, Седнів тощо.
  • Ніжинський район обов’язково відвідують туристи, яких цікавлять екскурсії Чернігівщиною. Найбільш часто відвідують Ніжин, заповідник «Гетьманська столиця» та меморіальний комплекс «Пам’яті Героїв Крут». Активний відпочинок також доступний у Ніжинському районі: їзда верхи, сплави на байдарках, катання на квадроциклах тощо.
  • У Прилуцькому районі найчастіше відвідують Прилуки, історико-культурний заповідник «Качанівка», дендропарк «Тростянець», палац Галаганів тощо. Тут також доступні різні види активного відпочинку.
  • У Новгород-Сіверському районі є на що подивитися та чим захопитися: тут близько 60 туристичних об’єктів туристичної інфраструктури.
  • Корюківський район дозволяє побачити Менський зоопарк, музеї, розважальні комплекси тощо.

Екскурсії Чернігівщиною: як замовити?

Щоб не втратити жодної хвилини часу перебування у чудовому місці, варто замовити екскурсію в Чернігові, та отримати за декілька годин повноцінне занурення в історію.

Маршрути

У розділі «Маршрути» ви можете подивитися на 17 популярних туристичних напрямків Чернігівської області: міста, парки, кафе, святині тощо. Обирайте локацію, у якій бажаєте отримати безліч позитивних емоцій, та замовляйте екскурсію!

Обираємо гіда

Для того, щоб обрати будь-якого гіда серед десятків професіоналів, на сайті «Чернігівщина туристична» варто перейти у розділ «Гіди Чернігівщини».

Позначте місто, у якому ви хотіли би отримати екскурсію, та оберіть вподобання: наприклад, гід-екскурсовод, гастро-гід, перекладач, фотограф тощо.

Отримайте можливість прийняти участь в авторській екскурсії, та дізнатися багато нового та цікавого!