Як забезпечити безпечний та комфортний в’їзд на територію приватного або промислового об’єкту? Таке питання постає перед кожним, хто стикається з вибором воротної системи. Останніми роками все популярнішими стають ворота відкатні. Найоптимальнішим та найзручнішим варіантом поки залишається автоматична система керування, яка оптимізує процес та забезпечує максимально комфортне користування конструкцією.

Що таке відкатні автоматичні ворота?

Для початку варто розібратися, що таке відкатні ворота. Це система, яка забезпечує безпеку в’їзних проїздів.

Серед інших конструкцій вони відрізняються своєю надійністю, інноваційністю та презентабельним зовнішнім виглядом.

Ціни на автоматичні відкатні ворота ви зможете дізнатися, звернувшись до консультантів Ролетно-воротної компанії: https://rvcompany.in.ua/avtomatika/dlya-vidkatnyh/ .

Для чого потрібна автоматика для відкатних воріт?

Вона забезпечує максимальний комфорт у використанні: для відкриття потрібно докласти мінімум зусиль. Окрім того, ви можете керувати системою дистанційно, що дозволяє оптимізувати процес та гарантувати безпеку.

Також вона поєднує у собі міцний корпус, систему аварійного розблокування та керування мініатюрним пультом.

Особливості автоматичних відкатних воріт

Така конструкція - це універсальне рішення. Вона поєднує легкість в управлінні, чудовий зовнішний вигляд та дистанційне використання. Зокрема, такі ворота довго служать та не іржавіють. Вони не втрачають своїх робочих ресурсів навіть тоді, коли довго не виконують свої функції. Окрім того, вони працюють безшумно, що не створює дискомфорт ні для вас, ні для ваших сусідів.

Такі системи витримують високі вітрові навантаження. Це чудове рішення для всіх, хто живе у вітряному регіоні. Важливо зазначити, що під час снігопаду такі ворота не зупинять свою роботу і не потребують спеціального очищення від снігу. Вони здатні долати снігові кучугури самостійно.

Автоматика дозволяє частково відкривати ворота або сповільнюватися для того, щоб зменшити рівень шуму. Також, ви можете налаштувати закриття воріт за таймером. Це дуже зручна функція, яка спрощує використання конструкцією.

На що звернути увагу при покупці автоматики для воріт?

Найважливішим є вибір правильного приводу для відкатних воріт. Їх буває багато і відрізнятися вони можуть запасом потужності, герметичністю корпусу та матеріалом внутрішніх шестерень.

Окрім того, варто звернути увагу на те:

  • Якою є площина полотна ваших воріт?
  • Як часто ви користуєтеся воротами?
  • Яка система підшипників була використана при монтажі?
  • Якими є погодні умови у вашій локації?

Де купити ворота відкатні з електроприводом?

Рекомендуємо звернути увагу на варіанти від Alutech, AN-Motors та Сomunello.

До прикладу, система від Alutech відрізняється можливістю синхронізувати два приводи для підвищення рівня автоматизації. Зокрема, він може працювати у наднизьких температурах (до -60 градусів).

Електропривід для відкатних автоматичних воріт від AN-Motors має оптимальну комплектацію – до складу якої входять усі елементи для монтажу, налаштування та початку експлуатації.

Ціна відкатних воріт з електроприводом залежить від багатьох факторів. Рекомендуємо вибирати надійних та перевірених виробників, продукцію яких ви можете знайти за посиланням: https://rvcompany.in.ua/avtomatika/dlya-vidkatnyh/

Залишайте заявку на сайті та отримуйте індивідуальну консультацію.

Як обрати найкращу автоматику для відкатних (консольних) воріт від AN-MOTORS (Ен-Моторс), ALUTECH (Алютех), COMUNELLO (Комунелло), фурнітура для відкатних воріт | Замір, продаж, встановлення, обслуговування, ціна на автоматичні відкатні ворота