Знайти надійного контрагента нині не так просто, як здається. Зокрема це стосується малого бізнесу, а також індивідуального підприємництва. Система Energy Line Invest пропонує своїм користувачам швидкий та комфортний варіант моніторингу як юридичної особи, наприклад ТОВ "АГЕНЦІЯ НОВИН ФІРТКА", так й індивідуального підприємця. Завдяки цьому сервісу ви зможете легко та просто отримати офіційні дані про потенційного партнера.

Як отримати доступ до бази даних юридичних осіб безкоштовно?

На сайті Energy Line Invest відвідувачі зможуть ознайомитись з актуальною інформацією про підприємців, які працюють на території України. Варто відзначити, що сервіс отримує відомості з офіційних джерел, що відрізняються достовірністю та надійністю. Для кожної компанії формується власне досьє, куди входять такі дані:

  • наявність дозвільних документів;
  • судові позови та стягнення;
  • статус банкрута;
  • інформація із податкових органів.

Наприклад, ви хочете перевірити ТОВ "АГЕНЦІЯ НОВИН ФІРТКА". Введіть у пошукову форму назву фірми або ЄДРПОУ юридичної особи - 37952050. Система у найкоротші терміни сформує досьє на компанію https://energylineinvest.com/uk/rezyltatu-yur/?id=1614750. Пошук здійснюється за декількома параметрами, тому якщо ви не знаєте назву фірми, виявити її можна за іншими критеріями.

Внаслідок вивчення даних ТОВ "АГЕНЦІЯ НОВИН ФІРТКА" ми бачимо, що компанія є зареєстрованою та активною (номер 11191020000009084), має статутний капітал у розмірі 1000 грн. Основним видом діяльності фірми є “Діяльність інформаційних агентств”, додатковим “Виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм, реклама, посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації”.

Переваги використання бази підприємців України

Дані отримані з офіційних джерел абсолютно законним шляхом. Інформація надходить обслуговування з відкритих державних реєстрів. Якщо самостійно займатися подібними пошуками, то формування досьє однієї компанії піде багато часу. Щодо використання сайту Energy Line Invest, то дані будуть зібрані буквально за кілька хвилин. Такий підхід дозволяє швидко та просто ознайомитись з реєстром юр. осіб.

Як доповнення, сервіс пропонує послугу автоматичного стеження за змінами в бізнесі вашого партнера. Коли в офіційних реєстрах з'явиться нова інформація система надішле вам повідомлення.

Якщо ви шукаєте надійного бізнес-партнера, то обов'язково скористайтеся вищезазначеним сервісом. Відповідальний та серйозний підхід до вибору контрагента дозволить уникнути шахраїв, а також несумлінних підприємців. Навіть судові розгляди партнера можуть негативно вплинути на репутацію вашої компанії. Зараз пошук юр. осіб виконати досить легко, тому не варто нехтувати цією послугою.