Більше половини найтеплішого сезону вже пройшло, та багато сонячних днів ще попереду. Це значить, що ще є час знайти ночі для себе речі та поміняти свій літній гардероб на краще. Як це зробити?

Головною частиною є базовий гардероб. На його основі будується все інше, оскільки універсальні речі можна комбінувати як між собою, так і з чимось більш незвичайним. Сучасна мода взагалі відрізняється простотою та лаконічністю, тож базовий гардероб є невід’ємною частиною для кожного.

Літо завжди означає тепло. Для теплої погоди вже не підійдуть штани чи джинси, тому важливо подумати про покупку шортів. Гарним варіантом є шорти у магазині Solmar, які можна знайти за посиланням: https://solmar.com.ua/ua/catalog/shorty. Розглянемо основні характеристики та переваги цих речей.

Як вибрати шорти?

Зараз на ринку представлено безліч фасонів шорт, найбільш популярними серед яких є наступні:

  • класичні (довжиною на дві долоні вище коліна);
  • з високою посадкою (витягують фігуру, роблять її візуально стрункішою);
  • бермуди (широкі, довжиною трохи вище коліна, мають варіації з кишенями та без);
  • бриджі (вузькі, довжиною до коліна або нижче);
  • кюлоти (широкі, нижче коліна);
  • бойфренди (мішкуваті, грубі).

Така різноманітність літніх речей допоможе створити незабутній образ для будь-якого випадку. Найпоширенішим матеріалом для виготовлення шорт є денім. Він представлений у різних кольорах та відтінках: блакитний, синій, білий, бежевий, сірий.

Шорти є такою ж універсальною річчю, як класичні джинси. Їх можна використати як основу у будь-якому стилі: від класики до спорту. Саме така універсальність робить їх незамінним елементом жіночого гардеробу на літо.

Де купити якісні шорти?

Інтернет-магазин Solmar пропонує велику кількість одягу, серед якого також можна знайти шорти. Багато моделей різного кольору та фасону, розроблені, одночасно спираючись на тренди та універсальність, зроблять кожен ваш літній образ по-справжньому унікальним. Ці речі стануть невід’ємною частиною базового гардеробу та не втратять свою актуальність і в майбутньому.