Іноді тканина на дивані настільки забруднюється, що відновити її немає можливості. Навіть за допомогою сильних миючих засобів та хімчистки https://mebel-service.com.ua/uk/peretyazhka-mebliv. Тоді залишається або купувати новий диван, або ж звернутися до перетяжки меблів.

В першому випадку власник меблів отримує новий диван, прямо з фабрики. Відчуття новизни, свіжості, гарантія якості – це чудово. Щоправда, вартість якісного дивану доволі висока, особливо, якщо модель не з бюджетних, а хоча б середнього класу. Крім того, ще потрібно відшукати предмет, який буде гармонійно вписуватись у дизайн інтер’єру та відповідати потрібним розмірам.

При другому варіанті немає відчуття новизни, але є кілька інших переваг:

  • Вигода – не треба переплачувати за каркас, фурнітуру, механізми, які й так вже є, причому добре працюють. Сплачується лише тканина та робота майстра, в деяких випадках – заміна наповнювача;
  • Зручність – існуючий диван має звичну конструкцію та розміри, а тому не доведеться хвилюватись, що предмет може не поміститись у виділене для нього місце;
  • Стиль – можна замовити ту тканину та того кольору, який найбільше до вподоби замовнику. На жаль, в магазинах пропонують лише стандартні варіанти оббивки, що обмежує вибір;
  • Швидкість – аби купити той диван, який хочеться, треба витратити багато часу на пошуки привабливої моделі. Перетяжка меблів виконується в терміни від 1 до 3 діб, в залежності від обсягу робіт.

Є й ще одна перевага. За допомогою такої послуги можна кардинально змінити стиль дивану. Наприклад, замінити тканину шкірою, встановити додаткові декоративні елементи, що додасть предмету елегантності, зробить його більш розкішним.

В чому суть перетяжки

Перетяжка дивану – це заміна оббивки. Тобто, фахівець демонтує стару тканину, а замість неї встановлює нову. В деяких випадках потрібно також замінити наповнювач. Це потребує трохи більше часу, бо необхідно не тільки демонтувати наповнювач, але й видалити старі допоміжні матеріали – флізелін, синтепон, ватин тощо. І, відповідно, встановити замість них нові, потім встановити новий пружинний блок або поролон, і накрити все це новою тканиною.

При цьому каркас та інші конструктивні елементи залишаються на місці. Через це й відбувається економія грошей. Але за бажанням клієнта також можна замінити механізми розкладки, фурнітуру, зробити підлокітники м’якими та оббити їх тканиною або шкірою.

Як правильно замінити оббивку

Перш за все, потрібно усвідомити, що самостійна перетяжка дивану – це складно, вимагає багато часу та сил. І це, не враховуючи час на пошуки та купівлю матеріалів. Бо не кожна тканина підходить для меблів, для цього випускається спеціальна оббивка.

Тому найбільш раціональним рішенням є звернення до професіоналів. В компанії «Меблі-сервіс», яка є виробником, працюють досвідчені майстри, а також використовується промислове обладнання, яке дозволяє виконати перетяжку дивану в найкоротші терміни. Це чудова й вигідна альтернатива купівлі нового дивану, адже ціни на перетяжку доступні кожному замовнику.