Рано чи пізно кожна компанія може зіткнутися з необхідністю офісного переїзду. Це може статися у зв'язку з її розширенням. У певний момент, ви можете зрозуміти, що колишній офіс уже не здатний забезпечити комфортну роботу спеціалістам після збільшення їх штату,  тому потрібно шукати більш просторе приміщення. До того ж нерідко новий офіс шукають керівники компаній, справи яких різко пішли на поліпшення. Часто фірми-початківці базуються на околиці або в інших місцях, де вартість квадратних метрів невисока. Згодом, коли бюджет компанії виростає, з'являється можливість перебратися в більш привабливий офіс, ближче до центру міста.

Зрозуміло, офісний переїзд  – далеко не таке просте завдання, як здається на перший погляд. Організувати його самостійно у вас не вийде, тому краще відразу звернутися за допомогою в професійну компанію.

Вибирати підрядника треба ретельно. Варто шукати перевірену фірму, яка діє в даній сфері не перший рік. Справа не тільки в надійності компанії. Більш «дорослі» підприємства мають вже чітко відпрацьовані схеми і здатні дозволити собі дороге обладнання. До того ж у таких агентств, як правило, більш різноманітний автопарк. Це означає, що фахівці зможуть підібрати машину для перевезення з урахуванням кількості і характеру вашого вантажу.

Наприклад, хорошим рішенням стане співпраця з компанією Tar-trans. Співробітники фірми допоможуть вам провести транспортування речей швидко і за помірну ціну.

Складність офісного переїзду полягає в тому, що він передбачає перевезення дорогої оргтехніки. До того ж часто необхідно виконати транспортування сейфів. Саме тому краще довірити справу професіоналам, які проведуть підготовчі роботи для безпечного перевезення. Спеціалісти Tar-trans відключать техніку, упакують її, виберуть безпечний транспорт, акуратно розмістять всі речі таким чином, щоб вони не пошкодилися навіть за умови сильної тряски. До того ж фахівці проведуть вивантаження, розпакування і установку техніки і меблів на новому місці. Прибирання пакувального сміття входить у вартість послуг компанії. Таким чином, ваші співробітники зможуть відразу ж приступати до роботи.

Автопарк компанії солідний. Машина вибирається з урахуванням особливостей вантажу та його кількості. Наприклад,  тут можна замовити вантажне таксі. Воно підійде в тому випадку, якщо планується переїзд порівняно невеликого офісу. Як правило, транспортування проводиться в рамках міста. До слова, скористатися послугами вантажного таксі можна і в некомерційних цілях. Наприклад, для квартирного переїзду, доставки покупок і т.д.

Для перевезення великогабаритних вантажів на значні відстані потрібні інші машини – ось сторінка на порталі Tar-trans, де ви можете замовити транспортування в інші міста країни. Також послуги компанії будуть корисні тим, хто потребує організувати вантажне сполучення з партнерами або доставку товарів клієнтам.