Квіти висаджують як у саду, так і в квартирі, а для цього потрібні спеціальні ємності. Підбирати їх треба з огляду на кілька моментів: естетичний, практичний, функціональний. У продажу ви знайдете безліч моделей, у тому числі великі горщики для квітів, які підходять для великих рослин. Щоб вони росли та розвивалися гармонійно, ви також повинні враховувати їхні потреби.

Деякі критерії вибору горщиків інтуїтивно зрозумілі, наприклад наявність отворів на дні для дренажу і використаний для виробництва цих виробів матеріал. Решту всіх факторів слід визначати з урахуванням виду рослини. Якщо ви хочете прикрасити інтер'єр, то спочатку можете горщики для квітів великих розмірів купити з урахуванням загального оформлення інтер'єру, а потім вибирати для них рослини.

Що взяти до уваги

Насамперед визначитеся, де стоятиме горщик з квіткою: на свіжому повітрі або в будинку. Виходячи з цього, ухвалюйте наступні рішення. Візьміть до уваги поради спеціалістів-квітникарів:

  • Якщо ви поставите квітку на сонце, підбирайте великі горщики для квітів з непористого матеріалу. Це необхідно, щоб зберігати вологу;
  • Якщо у вас немає часу на те, щоб часто поливати свого зеленого вихованця, придбайте модель з автополивом. У цій ролі може бути піддон, куди наливається вода. Квітка споживатиме вологу в міру необхідності;
  • Для холодних місць вибирайте морозостійкі рослини. Горщик також має відповідати цій умові. Віддайте перевагу варіанту з таких матеріалів як дерево, камінь або цемент;

Якщо збираєтеся переносити рослину з місця на місце, то вам потрібні великі вазони купити легкі за вагою. Тут особливо підходить пластик.

Моделі з каменю чи бетону призначені для того, щоб постійно перебувати на одному місці. Як ви розумієте, пересувати їх буде складно, отже великі вазони для квітів, призначені для встановлення в саду, повинні зайняти своє місце надовго. Визначте його заздалегідь. В інтернеті ви знайдете безліч варіантів ландшафтного дизайну: підберіть собі підходящий.

З яких матеріалів виготовляють горщики

Сучасні ємності для квітів виконують із різних матеріалів. Це, як ми вже сказали, може бути дерево, цемент, камінь. Популярні також варіанти власного виробництва. Вони передбачають широке поле для творчості, але для створення будуть потрібні певні навички. Дуже поширені ємності з металу, але вони за своїми естетичними властивостями програють іншим.

Найбільшу популярність здобули великі вазони для квітів, виконані із пластику. Цей матеріал відрізняється хорошими експлуатаційними характеристиками, такими як стійкість до ультрафіолету, здатність витримувати помірні фізичні впливи, перешкоди для розмноження шкідливих мікроорганізмів. У магазинах можна купити великі горщики для квітів різних форм і відтінків. Такий широкий вибір відкриває перед потенційними покупцями можливість зробити придбання відповідно до власних уподобань та потреб рослин.

Зверніть увагу: до великих відносяться ті горщики, об'єм яких становить від шести до 20 літрів і більше. Підходять вони для висаджування декоративних дерев та інших великогабаритних рослин. У магазинах вони пропонуються в сучасному дизайні та відрізняються підвищеною міцністю. Відомі виробники виготовляють їх із особливо міцного пластику, який прослужить вам протягом тривалого часу. Доглядати за горщиками зручно, оскільки цей матеріал гладкий. Щоб усунути з його поверхні сліди забруднень, можна використовувати вологе ганчір'я, але й миючі засоби не завдадуть йому шкоди. Вартість таких виробів є доступною для всіх бажаючих.