З того часу, як iOS 16 була випущена для iPhone 8 і більш молодших серій, користувачі продовжували скаржитися на швидшу розрядку батареї після оновлення до останньої версії iOS, включаючи тих, у кого моделі минулого року, iPhone 13 Pro, і позаминулого, айфон 12 про.

Останнє оновлення переносить віджети на екран блокування, так що ви можете розмістити там віджет погоди або зворотного відліку, а натиснувши його, ви запустите відповідну програму, вибравши різні шрифти та кольори, щоб зробити екран блокування своїм.

Поряд з цим, майже в кожному додатку та меню є покращення, такі як «Фотографії», де ви можете витягнути об'єкт із зображення та помістити його в інше місце.

Однак з моменту використання оновлення користувачі почали помічати, що iPhone досягає 20% до вечора, і це при тому, що відсутнє сильне навантаження, таке як наприклад при перегляді документальних фільмів на Netflix увечері. Поки ми зверталися до Apple за коментарем, ми намагались з'ясувати, що може бути причиною швидкого зливу, крім того, що це помилка у системі.

Батареї не включені

Одна з особливостей iOS 16, яка мені подобається - це перемикання тактильної клавіатури, тому при кожному натисканні виникає невелика вібрація. Однак зрозуміло припустити, що це фактор швидше розряду батареї, тому його варто вимкнути.

У iOS 16 можна створити незліченну кількість екранів блокування, але є й такі, як екрани «Астрологія» та «Погода», яким необхідно відстежувати ваше місцезнаходження або постійно оновлюватися для отримання останньої температури, щоб він міг оновлюватись на екрані блокування вашого iPhone.Я видалив їх і залишив замість них статичну картинку з парою віджетів з Obscura та Things 3.

Однак, відключивши ці функції і змусивши мій iPhone відображати те, що було на iOS 15, витік заряду батареї все ще продовжувався, так що це виглядає так, ніби це помилка.

Apple вже випустила iOS 16.02, яка вирішує безліч проблем, у тому числі постійне запрошення «Вставити», яке з'являтиметься щоразу, коли користувачі намагаються скопіювати текст до іншої програми. Якщо ви вирішите купити айфон вінниця чудове місто для цього, ажде можна вибрати як із нових, так і з більш “старших” серій пристроїв.

Оскільки iOS 16.1 вже доступна у вигляді загальнодоступної бета-версії для тестування, ми можемо побачити виправлення для цього недоліку, що з'явився в цьому останньому оновленні, щоб зменшити ці проблеми з батареєю, і, сподіваюся, ми знову зможемо заряджати свої iPhone один раз на день.