Страхування в сучасному розумінні — це спосіб створити собі фінансове прошарування. В разі неприємностей гроші від страхування у Хмельницькому підуть на відшкодування збитків, покриття негативних наслідків, лікування тощо. Пропонує вигідні програми з декількох напрямків страхувальна компанія ARX з досвідом у 28 років роботи.

Як страховка інвестує в майбутнє: огляд програми

Застрахувати можна майно, нерухомість, транспортні засоби. Можна забезпечити відшкодування лікування чи виклику швидкої допомоги. Є поміж інших варіантів інвестиційне страхування життя. Це специфічний інструмент фінансового світу, де можна поєднати страховий захист і накопичення грошей через інвестування.

Пропонує таку програму ARX Life, за її допомогою можна:

  • створити скарбничку та накопичувати гроші на майбутнє;
  • покращити фінансові резерви;
  • відкрити інвестиційний прибуток на заощадженнях.

За допомогою такого інвестиційного рахунку можна відкладати гроші на потім або створити пасивний дохід. Іноді цей фінансовий інструмент використовують для створення резерву, який достанеться після родичам.

Чому інвестування — це безпечно

Почуватися впевнено під час інвестицій можна, коли ви довіряєте своєму страхувальнику. У цьому випадку компанія ARX пропонує:

  • захист від інфляцій через створення капіталу в валюті;
  • дохідність — стратегічний інвестиційний розвиток компанії створює умови для прибутковості;
  • юридичний захист — страхові внески не арештують, не заберуть та не віддадуть дружині чи чоловіку при розлученні;
  • податкові пільги — щорічна знижка 18% від суми внеску.

Інвестиції, які пов’язані зі страхуванням, в більшості випадків отримуються назад через 5 років. Зазвичай банки пропонують цю функцію терміном на рік. Тож це розумне доповнення до депозиту. Накопичуйте ці засоби для ремонту, окремого будинку, машини, власної справи тощо. Створюйте безпечні умови для себе, розвивайте фінансові скіли та будуйте забезпечене майбутнє разом зі страхуванням