Цікавитесь вейпінгом і вивчаєте всіляку інформацію про своє нове хобі? Із задоволенням хочемо вам розповісти про один із основних компонентів для створення рідини – базу. База для самозамеса – це готова жижа, до якої залишається додати ароматизатори та нікотин. Густувата речовина без смаку та запаху. Якісна основа не міститиме в собі непотрібні домішки та добавки. База може бути різною - більш рідкою або більш густою, міцною або легкою, може створювати густу пару або ж робили акцент на яскравосты смаку готової жижі. Всі ці критерії залежить від співвідношення VG/PG.

Що таке VG/PG і як це стосується бази?

Будь-який компонент також з чогось складається, основа для вейпінгу не є винятком. Вона складається з рослинного гліцерину (VG) та пропіленгліколю (PG). Саме ці два компоненти та їх пропорції у заправці змінюють всю картину. Наприклад, ви паруєте густу пару на потужному електронному девайсі. В цьому випадку вам підійде база із співвідношенням VG/PG 70/30, де гліцерин відіграє головну роль. Саме цей компонент відповідає за пароутворення. А якщо ви паруєте на малопотужній електронці - pod системі і використовуєте сольовий нікотин, то вам знадобиться база 50/50. Тут вже більше пропіленгліколю, який зробить вашу рідину яскравою і збалансує всі компоненти для приємного і комфортного паріння. Пам'ятайте, що для кожної електронної сигарети своя база, своя жижа і навпаки.

Рослинний гліцерин – незамінний компонент, без якого рідини як такої не було. Адже всі ми любимо вейпінг через приємну ароматну пару, яка повільно розсіюється в просторі. Процес можна сказати медитативний. Саме гліцерин дозволяє нам створювати пару. Ця речовина активно використовується у багатьох галузях від харчової до хімічної. Його безпека була доведена ще дуже давно, тому сміливо використовуйте VG і для своєї заправки.

Пропіленгліколь не менш важливий, ніж гліцерин, оскільки він відіграє роль розчинника. Якби не PG, решта компонентів рідини погано поєднувалися б один з одним і як такої гармонійної заправки не було. Усі компоненти були б самі собою. Парити таку заправку навряд чи комусь до вподоби. Тому PG дозволяє гліцерину, ароматизаторам та нікотину розкритися та добре взаємодіяти один з одним. Він також використовується практично в кожній відомій галузі, виконуючи схожі функції.

Купити базу для паріння високої якості ви можете в інтернет магазині Vaper`s Lab. Компанія пропонує широкий вибір не тільки баз для вейпу, але й інших компонентів, які стануть вам у пригоді. Готові рідини, компоненти для самозамісу, електронні сигарети та розхідники. Подивитися тут