Підвищена стомлюваність, сонливість, зниження активності та продуктивності – ці симптоми знайомі багатьом. Вони серйозно загострюються із зміною сезонів, а також на тлі хронічного стресу. Нерідко такі проблеми свідчать про проблеми зі здоров'ям, тому не зайвим буде проконсультуватися із сімейним лікарем. Але й за допомогою недорогих, ефективних засобів можна легко отримати необхідний заряд енергії.

дієві засоби для боротьби з хронічною втомою

Дієві засоби для боротьби з хронічною втомою

Існують фізичні та психологічні причини підвищеної стомлюваності. І у відновленні нормального самопочуття допоможе аптека онлайн, в якій можна замовити необхідні препарати з доставкою – і не доведеться витрачати час на очікування у черзі. А до базового переліку необхідних коштів входять такі товари:

  • Коензим Q10. Антиоксидант, який не тільки допомагає організму відновити життєві сили, а й посилює дію вітамінних комплексів. Нормалізує роботу серця та судин, тому його прийом особливо важливий на тлі сильних емоційних переживань.
  • Залізо. Часто хронічна втома виникає на тлі залізодефіцитної анемії – це легко перевірити, якщо зробити відповідний аналіз у лабораторії. Але корисно знати, що для досягнення ефекту, препарати слід приймати протягом кількох тижнів, а іноді й місяців.
  • Елеутерокок. Екстракт цієї рослини представлений у капсулах та настойках. Він має тонізуючу, а також імуномодулюючу дію, тому вже після першого прийому можна відзначити стійке поліпшення самопочуття, а також приплив сил. Препарати на основі елеутерококу стимулюють нервову систему, що допомагає позбутися емоційних перепадів та підвищеної тривожності.
  • Гінкго білоба. Покращує когнітивні функції, пам'ять та швидкість реакції. Знімає спазм судинних стінок та відновлює нормальний кровотік, що скорочує частоту та інтенсивність нападів головного болю. Має антиоксидантні властивості, за рахунок чого перешкоджає передчасному старінню.
  • Віта-мелатонін. На відсутність енергії протягом дня часто впливає поганий нічний відпочинок. І при проблемах із засинаннями, як і частих пробудженнях, варто пропити спеціальний препарат – капсули приймають суворо перед відходом до сну.

Додатково варто замовити і базовий вітамінний комплекс, який допоможе підтримати організм і підвищити його опір застудам та іншим недугам. Це чудовий спосіб усунути дефіцити та нормалізувати загальний стан – і в інтернет-аптеці «Здравиця» знайдеться все, що потрібно для цієї мети. І в результаті, про постійний занепад сил дуже швидко вдасться забути.