Газові опалювальні котли є оптимальним варіантом обігріву дачі або заміського будинку за наявності магістрального газопроводу. В Україні представлені різні виробники газового котельного обладнання, розібратися в асортименті яких, на перший погляд, непросто.

Для інформування наших покупців представимо короткий огляд одного з провідних виробників – італійської компанії Baxi (Баксі). BAXI GROUP – один із великих світових холдингів, що бере свій початок ще з 1886 року. Основним напрямком діяльності компанії Baxi є виробництво та продаж великого асортименту опалювального та водонагрівального обладнання, у тому числі настінних та підлогових газових котлів.

Завдяки впровадженню інноваційних розробок та постійному контролю якості BAXI GROUP визнано одним із європейських лідерів, які виробляють газове обладнання для опалення. Процес виробництва газових котлів Baxi, які завжди можна підібрати на цій сторінці https://teplovik.net/ua/catalog/78/nastennye-gazovye-kotly/manuf=153,  здійснюється відповідно до ISO 9001, що є гарантованим стандартом якості.

Газові котли Baxi (Баксі) користуються у наших покупців великою популярністю завдяки цілій низці безперечних переваг: європейська якість, продумана та надійна система безпеки, довгий термін роботи, широкий асортимент, елегантний дизайн, компактні розміри, доступна ціна.

Газовий опалювальний котел настінний або підлоговий Baxi підійде для обігріву заміського приватного будинку, дачі, побутових, комерційних, господарських об'єктів, невеликих виробництв, майстерень, гаражів і т.п.

Газові настінні та підлогові котли Baxi адаптовані до роботи при низькому тиску газу та води, а також укомплектовані фільтрами для очищення води та захистом від зниженого тиску у водопроводі, що є важливим фактором в умовах експлуатації в нашій країні.

Котел газовий Baxi оснащений модулюючим пальником з іонізаційним контролем полум'я, сучасним управлінням зі зручною панеллю та інформаційним дисплеєм, погодозалежною автоматикою, вбудованим циркуляційним насосом, первинним теплообмінником з міді та вторинним – з нержавіючої сталі (підлогові котли), безліччю пристроїв контролю та безпеки. Декілька вбудованих режимів роботи (літній/зимовий, автоматичний, комфортний, економічний, антизамерзання тощо).

Розібратися в широкому модельному ряді котлів Баксі допоможе наступна пам'ятка (мова в основному піде про побутові котли, що користуються попитом). В даний час на ринку пропонуються газові котли опалення Baxi третього, четвертого та у продажу з'явилися вже котли п'ятого покоління. Відповідний номер – 3,4,5 – зазначено у маркуванні виробу. Наприклад, остання випущена серія Main 5 оснащена оновленою системою контролю тяги за струмом іонізації та температури димових газів і працює при нижчому тиску газу і ширшому діапазоні напруги живлення, ніж котли попередніх поколінь. В асортименті в переважній більшості представлені настінні котли, хоча кілька серій, наприклад, Slim має установку для підлоги.

Потужність моделей варіюється від 14 кВт (підходить для приміщень площею до 140 кв. м) до 32 кВт (300-320 кв. м опалювальної площі). Окремі моделі серії Slim мають підвищену потужність – 40-62 кВт та застосовуються для великих господарських та адміністративних об'єктів.

Майже в кожній групі газових котлів Бакс представлені моделі як з відкритою камерою згоряння, що передбачає природне відведення продуктів згоряння в димар, так і з закритою – примусове відведення. Перевагою котла із закритою камерою згоряння буде можливість встановлення практично в будь-якому приміщенні без організації спеціальної котельні, але й ціна такого котла буде вищою.

Маркування котлів «F» означає закриту камеру згоряння.

Кількість контурів обігріву також може бути різною в межах однієї групи – одноконтурні котли призначені тільки для опалення, двоконтурні котли – підходять і для гарячого водопостачання. А серії Nuvola 3 Comfort та Nuvola 3 B40 вже оснащені вбудованим бойлером та можуть забезпечити крім обігріву ще й значні потреби у гарячій воді.

Відмінною особливістю котлів Baxi серій Luna 3 Comfort та Nuvola 3 Comfort є виносна панель керування, що служить одночасно і дистанційним пультом, що створює додаткові зручності для користувача.

Серія настінних котлів Luna 3 Comfort має можливість тижневого програмування роботи. На моделі інших серій тижневий таймер можна встановити додатково.

За наявності обмеженого простору для установки котла, можна порадити звернути увагу на настінні котли Баксі серії Eco Compact, що відрізняються виключно невеликими габаритами, або котли серії Slim, що підлогові мають так званий «вузький» дизайн з шириною в межах 35-65 см (залежно від моделі).

Звичайно, асортимент котлів італійського виробника Баксі дуже великий, тому технічно точний вибір моделі котла краще довірити професіоналам. Зателефонуйте фахівцям компанії «Тепловик» і Вам допоможуть обрати та купити одноконтурний або двоконтурний котел за доступною ціною відповідно до запитів, фінансових планів та умов використання.