Сьогодні в Україні, Казахстані та Молдові найчастіше можна зустріти зберігання зерна у спеціальних зерносховищах: склади для підлоги або силоси (банки). Ці дві технології швидко розвинулися.

Вигідно придбати завантажувачі зерна в рукава ви можете на сайті компанії АГ-БАГ-Украина! За допомогою продуктів компанії АГ-БАГ-Украина з 2007 року в Україні було збережено понад 5000000 тонн якісних кормів. "АГ-БАГ-Україна" є активним учасником сільськогосподарських виставок, що проходять в Україні: "AGRO", "Agro Animal Show", "Інтер Агро".

Сталеві болтові та спірально-навивні силоси, що сьогодні виготовляються з тонкостінної гофрованої сталі, стали не такими металоємними та більш оптимальними за ціною.

Склади сьогодні можуть бути повністю роботизовані, оснащені пробовідбірниками, системою аерації, автоматичним завантаженням/розвантаженням і нівелірувальниками.

Зберігання зерна в поліетиленових рукавах

Не відстають у цьому плані нові технології зберігання зерна: зберігання в полімерних мішках (або рукавах). Використання спеціальних завантажувачів зерна в рукава від компанії ag-bag.ua в сукупності з сучасними матеріалами дозволяє уникнути витратних інвестицій у склади підлоги або силоси, організувавши зберігання в рукавах, що вимагає значно менших початкових інвестицій.

Таким чином, технологія зберігання зерна у поліетиленових рукавах дозволяє заощадити величезні кошти на початкових інвестиціях.

Принцип зберігання зерна у рукавах

Принцип досить простий. Спочатку зерно завантажується у поліетиленовий рукав спеціальною машиною та герметично закривається. Такий рукав розміщується на будь-якому, досить великому, відкритому майданчику. Бажано, щоб ґрунт під рукавом був досить твердим. При необхідності поліетиленовий рукав (мішок) розрізається і іншою спеціальною машиною з нього вивантажують зерно.

Технологія зберігання зерна у рукавах використовує метод, випробуваний часом (герметичне зберігання зерна) разом із новими сучасними технологіями, які забезпечують фермеру надійне та безпечне зберігання, особливо під час рекордних урожаїв, коли ціна зерна над ринком істотно знижується.

Технологія зберігання зерна у поліетиленових рукавах прийшла до нас із Аргентини. Спочатку вона застосовувалася для зберігання в мішках подрібненого сіна, але на початку 2000-х була адаптована і для зберігання зерна. Саме тоді нові технології дозволили створити досить міцні та надійні матеріали для виробництва рукавів. Адже для правильного зберігання потрібно, щоб поліетиленовий мішок (рукав) був досить міцним і не пропускав повітря.