Ви дуже давно мріяли про те, щоб нарешті зробити установку в улюбленому будинку натяжної стелі, яка б чудово підходила під дизайн інтер'єру і була таким собі завершальним аспектом у загальному інтер'єрі? А може бажаєте зробити це в кожній кімнаті? Якщо ви досі чомусь не зважилися на встановлення, пропонуємо разом з нами поговорити про основні переваги таких конструкцій, які, ми впевнені, зможуть переконати вас у доцільності здійснення придбання.

Основні переваги з особливостями натяжних стель

Натяжні стелі є одно- або багаторівневими конструкціями, які складаються з полотна або полотен, натягнутих під базовою стелею. Є тут спеціальні багети, що за допомогою яких вони і кріпляться до стін. Сьогодні натяжні стелі Art Decor в Хмельницькому міцно утримують свої ТОП позиції у сфері процесу оформлення стель будь-яких приміщень. Це зовсім не дивно, оскільки даним конструкціям характерна наявність цілого ряду вагомих плюсів. Зокрема, у тому числі такі:

  • легкий процес монтажу, який можна виконати лише за кілька годин;
  • монтаж конструкцій не потребує жодних масштабних перестановок меблів або захисту предметів від попадання на них фарби з розчином;
  • зовні привабливий вигляд та відмінна естетичність;
  • поверхня натяжної стелі гладка та ідеально однорідна;
  • конструкції неймовірно практичні, оскільки на них не утворюються плями, а також не накопичується конденсат;
  • натяжні стелі дуже міцні, адже їм не страшні не деформаційні навантаження, ані удари;
  • на стелях не розмножується грибок та пліснява.

Дані конструкції дуже прості в процесі обслуговування, а саме зараз ми говоримо про те, що догляд за такими конструкціями зведений до періодичного видалення з поверхні бруду з пилом за допомогою вологої ганчірочки. А ще завдяки великому вибору дизайнерських рішень кожен бажаючий зможе знайти саме той колір і відтінок із фактурним рішенням, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Плюс до того ж натяжні стелі безпечні. Вони повністю відповідають усім міжнародним високим стандартам якості, а також обов'язковій екологічній чистоті.

Якщо ви хотіли б нарешті встановити у себе вдома такі стелі, радимо вам обов'язково обговорити втілення ваших ідей та задумів у реальності із фахівцями відомої компанії Art Decor.