Інколи, люди навіть не уявляють, наскільки ландшафтний дизайн може впливати на їх настрій та здоров’я, зокрема психічне та фізичне. Крім цього, озеленення ділянки має масу переваг, таких як:

 • Зменшення рівня шуму;

 • Покращення якості повітря;

 • Створення зони для відпочинку.

Завдяки такій сприятливій атмосфері можна чудово відпочити і розслабитися.

Що саме можна зробити?

Якщо ви полюбляєте різні види спорту, то потрібно розглянути спортивний проект з газоном (https://greenbudservice.com.ua/gazoni/posiv-gazonu/). Це буде ідеальне місце для підтримання хорошої фізичної форми та занять спортом. На декоративному газоні можуть гуляти діти, а також територія може бути хорошим місцем для пікніка.

Для того, щоб збільшити естетичну привабливість ділянки, можна замовити ландшафтний дизайн. Це значно покращить емоційний стан та настрій людей.

Крім цього, якщо ви будете доглядати за травою та іншою зеленню чи конструкціями, це буде значний внесок в екологічну систему планети.

Де можна замовити покриття?

Компанія Грінбуд Сервіс працює в Києві і має великий досвід в цій сфері та багато позитивних відгуків. Ціна залежить від різних факторів, зокрема, як:

 • Складність проекту;

 • Розмір поля;

 • Догляд за рослинами;

 • Різноманітність конструкцій;

 • Проектування;

 • Вибір матеріалів та багато іншого.

Необхідно домовитися зі спеціалістами стосовно укладання рулонів, встановлення конструкції, планування проекту і догляду за декором та зеленню. Завдяки цьому, ваш ландшафтний дизайн буде постійно залишатися в хорошому стані.

Немає значення, чи ви хочете спортивне покриття чи ландшафтний дизайн – спеціалісти зможуть задовольнити усі ваші потреби і створити проект згідно з вашими коментарями та потребами.

Вплив ландшафтного дизайну на людей

Можна виділити декілька моментів, коли видно, що ландшафтний дизайн позитивно впливає на людське життя, а саме:

 1. Зменшується рівень стресу. Було проведено багато досліджень, які підтверджують позитивний вплив зелені на зменшення стресу. Крім цього, рослини знижують високий тиск і заспокоюють людину;

 2. Покращують фізичну активність. Різноманітні спортивні майданчики допомагають людям займатися спортом і тримати своє тіло в хорошому фізичному стані. Регулярні заняття спортом чудово впливають на серцеву діяльність, допомагають схудненню і тренують м’язи;

 3. Підвищення настрою. Природні кольори сприяють заспокоєнню та зменшенню тривоги. Завдяки цьому вони покращують настрій та додають позитивних емоцій;

 4. Покращення якості повітря. Чим більше рослин буде на вашій ділянці, тим чистішим буде повітря і тим легше вам буде дихати. Відповідно, це впливає на імунітет і зменшує ризик захворіти на різні респіраторні захворювання;

 5. Підвищення концентрації. На свіжому повітрі набагато краще працювати, а оскільки через пандемію багато людей стали працювати вдома, то це чудовий момент побути на свіжому повітрі. Людина менше втомлюється і має більше сил, щоб виконувати роботу.