Уявіть, фермер готується до сезону. Насіннєвий матеріал та добрива закуплено, техніку оновлено, витратні матеріали та ПММ оновлено, що ж залишається?

Звісно ж сільськогосподарське обладнання – без багатьох агрегатів розпочати роботу буде просто неможливо.

Підготувати ґрунт, полущити стерні та бур'яни з «білою ниткою», зробити боронування та мульчування допоможуть спеціалізовані окремі або причіпні девайси. Приклад таких: плуги, борони, розпушувачі, культиватори, мульчувачі, ботвовидальник та багато іншого.

Саме вони сприяють розкиданню добрив, запечатують ґрунт із потрібною вологою та готовий до посіву.

С/г обладнання для ферм – це окрема майстерна система.

Тваринницька ферма вимагає величезну кількість допоміжних машин і всі вони повинні працювати безперервно для нормальної життєдіяльності тварин.

Напувалки, різноманітні лінії годівлі, обладнання для обігріву та вентиляції фермерських приміщень, доїльне обладнання, ваги для поголів'я зроблять вашу справу прибутковою, а тварини будуть завжди в порядку.

Не варто списувати з рахунків обладнання для спецтехніки. Універсальність техніки в тандемі з ним стає величезною.

Ковші, грейдери, гідромолоти, розпушувачі та тельфери прискорять будь-який процес, чи то будівництво, господарські чи дорожні роботи – вам усе буде під силу.

Купити сільгосп обладнання в Україні онлайн – тепер не складне завдання, а просто можливість для кожного українського аграрію. Дуже вагомо вплинув на цю ситуацію новий вітчизняний сервіс, а саме аграрна дошка оголошень VAS: https://ua.vas.trade/.

Користуватися сайтом зручно, все виглядає дуже зрозуміло – це великий каталог товарів та послуг сільгосп тематики. У цьому каталозі якраз і знаходиться розділ «Обладнання». Тут доступний продаж обладнання для сільськогосподарських робіт та його покупка.

Тут можна повністю підлаштувати пошук обладнання під себе - рядок швидкого пошуку по розділу і фільтри (за моделлю, маркою, роком випуску і т.д.) значно спростять даний процес.

А якщо головна мета перебування на сервісі – продаж аграрної продукції, послуг та товарів, то вам достатньо зробити лише дві дії, таких як реєстрація свого особистого кабінету та публікація оголошення про продаж вашого товару чи послуги, ціна в ньому може бути вказана як оптова, так та роздрібна.

Насамкінець залишається побажати вигідних покупок та прибуткового врожаю і щоб техніка та обладнання працювали як годинник.