Відвідуючи Аліекспрес, можна помітити, що ціна чималої кількості товарів аналогічна вартості в українських інтернет-магазинах. Невже немає способу робити покупки в Китаї більш вигідно? Насправді існує кілька хитрощів, які дозволяють користуватися всіма перевагами шопінгу в Піднебесній! 

3 способи заощадити під час шопінгу в Китаї

1. Користуйтеся торговельними майданчиками «для своїх»

Якщо ціни на Аліекспрес здаються низькими, значить, ви просто ще не відвідували Таобао! Маркетплейси, орієнтовані на китайську аудиторію, наповнені дійсно вигідними пропозиціями. При чому ви можете робити як гуртові, так і роздрібні замовлення, а на сторінці https://meest.cn/dostavka-vantazhiv-z-kitayu/ замовляти доставку в Україну. Національні маркетплейси Піднебесної пропонують відправку тільки в межах країни, але завдяки міжнародним транспортним компаніям покупцям більше не доводиться сушити голову над тим, як отримати товари з Китаю.

2. Враховуйте вартість розмитнення

Аби додаткові платежі під час доставки не стали для вас неприємною несподіванкою, варто пам’ятати про суму безмитного ввозу. В Україні вона становить 150 євро. Якщо товар коштує дорожче, сума вища за 150 євро обкладається митом. Навіть у цьому випадку замовлення з Китаю буде вигідним, однак про такі витрати варто знати заздалегідь. Враховуйте також, що ліміт безмитного ввозу можна легко перебільшити, якщо до розмитнення надійдуть одразу кілька відправлень для одного одержувача — їхня вартість буде сумована.

3. Користуйтеся послугами логістичних операторів

Великі логістичні оператори, такі як Meest China, пропонують клієнтам цілий спектр додаткових послуг. Замовивши консолідацію покупок, ви отримаєте кілька дрібних відправлень однією посилкою. Використовуючи розконсолідацію — заощадите на розмитненні. Інспекція посилки на території Китаю захистить від марних витрат на бракований чи невідповідний характеристикам товар. А додаткове пакування зробить доставку ще безпечнішою для вмісту відправлення. Кожна з цих послуг надається за мінімальними тарифами, тому шопінг в Китаї зберігає свої переваги.

Аби домогтися максимальної економії, досвідчені покупці радять використовувати одночасно всі зазначені хитрощі. Ці поради актуальні для посилок будь-якого типу і вартості. Єдиний нюанс — уникнути безмитного ввозу в Україну не вийде, якщо чек вашої покупки перевищує 150 євро, але сам товар є неподільним (не може бути надісланий різними пакунками). Одначе можливість зекономити завдяки китайським маркетплейсам і послугам інспекції товару все одно зберігається.