Сьогодні використання водопровідної води можливе лише після відстоювання та кип'ятіння. Шкідливі мікроорганізми та бактерії, а також солі важких металів негативно позначаються на організмі людини. Щоб вирішити цю проблему, важливо своєчасно замовити доставку питної води до офісу або додому. Зробити це ви можете тут, на сайті компанії Аквамол, яка пропонує доставку води у Львові.

У чому перевага замовлення бутильованої води?

Щодня людині необхідно вживати до 2 літрів чистої рідини для обміну речовин. Крім того, вода необхідна для приготування їжі та напоїв. Тому важливо наперед подбати про наявність достатнього запасу рідини.

Робота займає основну частину часу дорослої людини і щоб вгамувати спрагу, необхідно використовувати якісний та чистий продукт. Бутильована вода об'ємом 19 літрів доставляється в офіси, що є економічно вигідним рішенням, тому що немає потреби встановлювати дорогі системи фільтрації для водопровідної рідини.

Бутильована вода – особливості та переваги

Збалансований склад – основна перевага води у великих пластикових ємностях. Продукція відрізняється приємним смаком, високим ступенем очищення та корисністю. Але потрібно регулярно купувати її та підтримувати потрібний запас.

Фахівці рекомендують зупиняти свій вибір на ємностях 19 літрів. На сьогодні день це найбільша пластикова тара. Щоб організувати швидку та якісну подачу продукту, варто додатково замовити:

  • кулер;
  • помпу;
  • диспенсер.

Продукт, що реалізується сервісними компаніями, відповідає держстандартам та вимогам норм, має сертифікат якості, проходить багатоступеневе очищення з використанням різноманітного обладнання. Вибираючи продукт, потрібно перевіряти сертифікати та їх наявність, адже при їх видачі компетентними органами перевіряється до 86 показників, де враховуються:

  • органолептичні властивості;
  • паразитологічні, радіологічні та мікробіологічні якості;
  • специфіка хімічної сполуки.

Особливості доставки питної води

Вода, яку можна замовити з доставкою, може бути мінеральною, столовою та питною. Величезним попитом у Львові користується продукція компанії Аквамол – абсолютно чиста, натуральна та смачна вода. Ціна залежить від кількості замовлення. Характеризується продукт м'якістю дощової води, свіжістю та природним смаком з високим вмістом кисню.

Пити водопровідну воду з-під крана небезпечно для здоров'я, про це стверджують дієтологи та інші фахівці. Забезпечити трудовий колектив, велику родину чи клієнтів офісу безпечною питною рідиною гарної якості можливо, якщо замовити її у професіоналів.