Сезонні розпродажі - це чудова можливість для придбання бажаного предмета за новою, часто набагато більш низькою ціною. Оптові і стаціонарні магазини або інтернет – магазини, змагаються у знижках та акціях, бажаючи продати як можна більшу кількість товарів та підготувати місце для зберігання на наступні статті. Найпопулярніші розпродажі це ті, що в магазинах з одягом, косметикою або побутової електроніки мають назву чорна пятниця розпродаж. Список сайтів участників дивіться на сайті http://www.promocode.kiev.ua/black-friday.html. Однак акції - це форма, за якої тягнуться торгові об'єкти з усіх галузей. Знижки поширюються також на меблі та аксесуари, в тому числі гойдалки. Ви питаєте, чи варто купувати даний тип обладнання після сезону? Звичайно, досить лише знати, як і де шукати.

Декілька речей, які краще знати, перш ніж іти на розпродажі

1. Розпродажі не є купівлею чогось дешевого. Розпродажі існують для того, щоб ви вважали, що ви купуєте щось дешево.

2. Чому розпродажі в листопаді? Тому що, це найгірше для торгівлі пору року. Після свят люди латають дірки в гаманці, кредитні карти, вичерпані до краю і навіть найбільші акули покупок, перетворюються в зомбі, спостерігаючи виписки з банку і розмірковуючи, гарна вечірка була, але коли, чорт візьми, я все поверну????

Обдурити споживача, це пароль: "У нас є супер - можливість".

3. Зимові розпродажі в основному, це одяг, взуття, електроніка і побутова техніка. Але чи так насправді під час розпродажів можна купити товар, який мить тому був набагато дорожче? Це напівправда, тобто така неправда, яка упакована в якусь подобу. Магазини під час розпродажів, чистять склади, виштовхуючи з них весь непотріб, який там лежить. Іншими словами – продає те, що не прийшло в грудні, листопаді, жовтні і т. д.

Подібного роду експонати, потрібно продати, як можна швидше, щоб заробити на них що-небудь, поки можна. Магазин, таким чином, даємо вартість, за якою це обладнання було продано, перш ніж потрапило на склад за акційними цінами вдвічі нижче. Вражає? А як!

4. Товари, природно, з плином часу знецінюється. І телевізор випущений рік тому, варто зараз приблизно на 30 відсотків дешевше. Так само і з телефонами, ноутбуками, планшетами.