Великий урожай: чи виправдане використання мінеральних добрив для соняшника?

Добрива дозволяють отримати добрий урожай, і їх використання – звична справа для фермерів. Але є рослина, що викликає багато суперечок – соняшник. Він має слабку реакцію на просте внесення мінеральних добрив. Дослідженнями було доведено, що чутливість гібридів та різних сортів соняшника має збільшення врожайності в межах 0,21-0,41 т/га. Популярністю користуються мінеральні добрива Уаrа https://harvest-center.com.ua/yara/, але перед покупкою, потрібно докладніше розібратися з представленою культурою.

Реакція рослин на добрива

Науково доведено, що різні гібриди та сорти відрізняються по сприйняттю мінеральних добрив. Проводилося дослідження, у якому, на зимовий час вносилося добриво N30Р60, що посприяло збільшенню врожайності соняшника на 0,32 т/га. Серед усіх проведених практик стало зрозуміло, що найкращим способом підвищити врожайність буде використання селекційного способу. Усі популярні сорти ефективніше реагують використання добрив, тому кількість врожаю зростає.

Немає певної залежності між віддачою азотних добрив та кількістю азоту у ґрунті. Це є наслідком активного відновлення нітратів у рослині та їх участі у метаболізмі. Бажаєте купити мінеральні добрива? Ви можете зробити це в інтернет-магазині https://harvest-center.com.ua/kompleksni-mineralni-dobriva/. В асортименті пропонується великий вибір товарів для покращення врожайності.

Як мінеральні добрива впливають на культуру?

Позитивний вплив на врожайність культури при внесенні мінеральних добрив пов’язаний з різними факторами:

  • Час використання;

  • Метод внесення;

  • Кількість вологи;

  • Умови навколишнього середовища;

Має значення правильне співвідношення компонентів – 1:1,15. При зміні балансу результат врожаю буде відрізнятися. При використанні родючого ґрунту, добрива не принесли значного результату. З'ясувалося, що налагодження фосфорного режиму ґрунту позитивно позначається на збільшенні продуктивності соняшника. Якщо збільшити кількість внесених засобів з азотом, то його кількість у ґрунті збільшиться, а ось урожайність залишиться незмінною.

Як висновок можна говорити, що використання мінеральних добрив має ефективність у питанні врожайності соняшника при його правильному використанні. Купити необхідну речовину ви можете в інтернет-магазині Harvest center.