Сучасному покупцеві може бути складно визначитись з вибором дверей для дому, адже ринок не стоїть на місці і постійно вдосконалюється. Зараз виробники цих елементів інтер’єру готові представити потенційним клієнтам десятки варіантів подібних виробів.

Одними із популярних моделей є міжкімнатні двостулкові двері які часто є пріоритетним вибором у покупців і які можна придбати на сторінці https://terminus.ua/catalog/doors/filter/type_dverey-is-dvostulkovi/. Щоб розібратися з особливостями цих моделей, «Термінус» детально проаналізував їх позитивні та негативні сторони.

4 переваги двостулкових дверей

Такий варіант відрізняється від інших тим, що складається з двох стулків, які можуть відкриватися в протилежні сторони. Крім цього, такі двері мають кілька переваг, а саме:

  1. Широкий та зручний прохід. Це корисна перевага, яка забезпечує безпроблемний доступ до кімнати. У випадках, коли потрібно швидко відкрити двері – це значний плюс. Доволі часто такі двері встановлюються в ресторанах, кафе, садках, котеджах та офісах. Їх також обирають для просторих віталень чи столових. 
  2. Естетичність. Така покупка стане ефектною родзинкою будь-якого інтер'єру. Двері подібного типу виглядають розкішно, солідно та приковують до себе увагу.
  3. Універсальність. Ці моделі стануть безпрограшним варіантом для нестандартних отворів.
  4. Практичність. При необхідності перестановки великогабаритних меблів чи аксесуарів, завдячуючи двостулковим дверям, цей процес буде максимально простим та комфортним для власників.

Про які недоліки варто пам’ятати?

Хоча ця модель і має багато переваг, але варто звернути увагу на те, що:

  •  Такі двері підійдуть не всім. Для безперешкодного їх відкривання потрібно багато вільного простору, а тому вони будуть не кращим варіантом для тісних кімнат чи вузьких коридорів. У випадку, якщо приміщення маленьке, краще шукати іншу альтернативу.
  •  Процес їх встановлення може бути складним. Якщо порівнювати зі звичайними моделями, то тут не обійтись без залучення професіоналів.

Незважаючи на те, яку модель клієнт вибере в результаті, «Термінус» представить найкращі варіанти для кожного, а також можливість консультації для тих, хто не визначився і потребує поради.