Холодне повітря, підвищення температури у приміщенні та довгий гарячий душ - все це приходить разом із зимою.

На жаль, всі ці фактори можуть призвести до того, що в цю пору року наша шкіра стане сухою, лущиться, сверблячою і неприємною.

Крім зниження температури і іноді прийняття теплого душу, нижче наведено список важливих порад щодо догляду за шкірою взимку, які можуть допомогти звернути назад ці зимові стани шкіри.

Перейдіть на м'який крем, що відлущує.

Поширений міф про красу полягає в тому, що взимку не слід робити пілінг. Відлущування, як і раніше, важливо, але ключем до усунення ймовірності почервоніння і подразнення шкіри є перехід на м'якший крем, що відлущує, у цю пору року.

Шукайте відлущуючий засіб із зволожуючими інгредієнтами, щоб запобігти втраті вологи. І ніжними інгредієнтами, щоб позбутися від омертвілих клітин шкіри та лущення.

Використовуйте кілька шарів.

Так само, як ви одягаєте додатковий шар одягу, нанесіть додатковий шар зволожуючих інгредієнтів.

Пийте воду, але також переконайтеся, що ви не пропускаєте етапи №3 та №4 вашого догляду за шкірою використання сироватки, а потім зволожуючого крему.

Сироватки можуть не тільки додати більше зволоження, але якщо ви відчуваєте підвищене почервоніння та чутливість шкіри взимку або хочете використовувати зимовий час для лікування темних плям, сироватка також може допомогти у цих умовах.

Перейдіть на інгредієнти для втрати вологи.

Якщо ваша шкіра від природи суха або має тенденцію до зневоднення взимку, шукайте інгредієнти, які допоможуть запобігти втраті вологи.

Такі інгредієнти, як морські водорості, гіалуронова кислота, олія ши або олія насіння манго.

Використовуйте нічний час у своїх інтересах.

Використовуйте на ніч, щоб відновити шкіру і зберегти необхідну вологу, використовуючи нічний крем, що відновлює, перед сном і зволожуючу маску 2–3 рази на тиждень.

Ви також можете усунути сухість шкіри рук або ніг взимку, нанісши крем для тіла на ділянки, що потребують, і одягнувши зверху рукавиці або шкарпетки!

Не забудьте про своє тіло.

Необхідно наносити зволожуючий крем не тільки на обличчя, але і на все тіло, щоб уникнути сухості, лущення та сверблячки шкіри.

Взимку холодний і сухий клімат призводить до більш швидкого випаровування вологи з нашої шкіри та витончення природного ліпідного (масляного) бар'єру нашої шкіри, який зволожує нашу шкіру та захищає її від бактерій та негоди.

Після душу нанесіть насичену олію для тіла, щоб утримати вологу та захистити ліпідний бар'єр шкіри!

У такому великому асортименті магазин Fabrika-krasy.com.ua підбере найкращі засоби, що підходять для вашої шкіри.