Виїзд за кордони може бути детально спланованим та досить неочікуваним. При цьому, умови виїзду завжди залишаються незмінними. Якщо Ви виїжджаєте на автомобілі - не забудьте купити Зелену карту на KIRINS! Зробити це можна як завчасно на сайті, так і вже в дорозі на виїзд.

Онлайн оформлення Зеленої карти

Навіть у разі, якщо Ви забули купити страховку завчасно або так сталися обставини, що виїхати потрібно терміново, ми радимо не відкладати оформлення полісу до приїзду на кордон. Це може ускладнити виїзд з кількох причин:

  • Довготривале проходження кордону. Відсутність діючого договору страхування на авто для перетину кордону звісно стане перепоною для того, щоб Ви швидко та безпроблемно пройшли перевірку. Тож, заповнюйте дані онлайн на платформі KIRINS та отримуйте готовий поліс за лічені хвилини!
  • Зручний сервіс. Вам не потрібно передавати більше даних, ніж це потрібно для оформлення полісу страхування. При цьому на платформі діє онлайн чат підтримки, у якому менеджери нададуть Вам відповіді на будь-які питання, які виникають у процесі оформлення договору.
  • Необхідність роздрукувати. Однак, будьте уважні, що законодавством передбачено необхідність друку електронного полісу Зелена карта та звичайному папері А4. Попіклуйтеся про це завчасно, адже це пришвидшить процес.
  • Нагадування про пролонгацію. У разі, якщо Ви не встигнете повернутися на територію України до закінчення дії Зеленої карти, Ви зможете пролонгувати договір за лічені хвилини на сайті. Більш того, страховики нагадають Вам про це завчасно!

Чому краще онлайн, ніж на кордоні?

Оформлення Зеленої карти на авто онлайн має кілька переваг порівняно з придбанням її на кордоні:

  • Зручність і час: Оформлення Зеленої карти онлайн дозволяє вам заздалегідь підготуватися до подорожі. Ви можете зробити це зручно вдома або офісі, чи навіть вже в дорозі до пункту перетину кордону. Це заощаджує ваш час і запобігає траті додаткового часу на перевірку та оформлення документів.
  • Можливість порівняння: Онлайн ви можете порівняти різні страхові компанії, їхні тарифи та умови страхування, щоб обрати оптимальний варіант для вас.
  • Гнучкість вибору терміну страхування: Ви можете вибрати термін страхування відповідно до вашого плану подорожі, будь то короткостроковий тур або довший термін.
  • Можливість отримання документів електронно: На сайті KIRINS Ви маєте можливість отримати електронну версію Зеленої карти, що може бути зручною при подорожах. Однак його все одно необхідно роздрукувати
  • Запобігання непорозумінь: Оформлення Зеленої карти до виїзду дозволяє уникнути можливих непорозумінь та затримок на кордоні, де може бути обмежений доступ до інформації чи можливості швидко оформити документ.

Зверніть увагу, що краще планувати заздалегідь та купити Зелену карту перед виїздом, оскільки це може зекономити вам час і уникнути непорозумінь на кордоні. Однак, навіть уже перебуваючи біля контрольного пункту перетину кордону, Ви можете зайти на сайт KIRINS та оформити Зелену карту за приємною ціною. Користуйтеся цією можливістю та обов’язково повертайтеся в Україну!