Часто власники бізнесу мріють створити власний сайт, проте не знають, з чого почати. За відсутності досвіду новачкові може бути складно, тому краще замовити розробка сайтів у студії Swype, отримуючи кілька переваг.

  • Можливість створення мультимовного сайту, здатного залучити клієнтів з усього світу, розширити географію бізнесу.
  • Клієнт отримує унікальний дизайн, що відповідає індивідуальним вимогам та привертає увагу відвідувачів.
  • Студія Swype подарує замовнику доменне ім'я, що додасть сайту професіоналізму, заощадить гроші.

Створення сайту під ключ – безумовні переваги

Вищезазначені ідеї об'єднано в послуги створення сайту під ключ. Це означає, що клієнту не доведеться турбуватися про технічні деталі: ви отримуєте готовий, функціональний продукт.

Це особливо важливо, якщо йдеться про великий сайт – наприклад, інтернет-магазину. Грамотно створений онлайн магазин стане легким і зручним у використанні для покупців. Це дозволить збільшити прибуток, привабити цільову аудиторію. Таким онлайн магазином легко керувати, обробляючи замовлення за допомогою спеціальної системи керування контентом.

Створення сайту передбачає кілька дій:

  • розробка дизайну;
  • програмування;
  • наповнення контентом;
  • запуск та тестування.

Це складний процес, який потребує професійних навичок. Необхідною послугою для розвитку вашого бізнесу стане створення та просування сайту. Це допоможе збільшити видимість веб-ресурсів у пошукових системах, збільшити продажі, залучити клієнтів. За відсутності послуг ваш сайт може бути невидимим для цільової аудиторії, що знизить перспективи розвитку та зростання бізнесу.

Ціна на створення сайтів

Студія Swype, що пропонує розробку сайтів у Хмельницькому, має понад 9 років досвіду. Портфоліо містить 124+ успішно реалізованих проектів. Розробка сайтів у студії проводиться на базі популярних платформ WordPress, Opencart. Це дозволяє отримати надійний сайт із широким набором функцій.

Поговоримо про ціни на розробку сайтів під ключ:

  • лендінг та сайт візитка - $350;
  • корпоративний - $600;
  • інтернет-магазин – $800.

Приємна новина для сучасних людей – сплатити за послуги можна в криптовалюті.

Також спеціалісти студії допоможуть клієнту з налаштуванням реклами в Instagram, Google Ads, Facebook. Це дозволить максимізувати видимість сайту, що позитивно впливає на надходження клієнтів. Послуги seo-просування допоможуть зайняти високі позиції в результатах пошуку.

Замовлення розробки сайту у студії Swype – надійний та вигідний вибір для бізнесу. Клієнт отримує унікальний сайт, розроблений з урахуванням індивідуальних вимог, що допомагають розширити аудиторію та збільшити прибуток. Якісні послуги зі створення та просування сайтів під ключ дозволяють клієнтові зосередитися на розвитку свого бізнесу в онлайн-середовищі.