Морква являється одним з найбільш популярних овочів у світі. Овоч додається у безліч страв, підходить для того, щоб готувати дитяче харчування. Також помаранчева культура має у складі велику кількість вітамінів, мікроелементів, що здатні укріплювати імунітет, зміцнювати кістки, зуби, дарувати життєві сили та енергію. Для того, щоб споживати натуральну моркву, потрібно купити насіння моркви, і щоб це було якісне насіння моркви.

Так ще можна купити насіння моркви оптом і в роздріб, для того, щоб отримати бажане і не переплатити? Адже морква насіння повинно відповідати певним стандартам якості, щоб у результаті врожай порадував, як у плані якості, так і в кількості.

Реалізувати задумане допоможе інтернет-магазин насіння «Тенфер» де можна придбати насіння першої репродукції оскільки тут представлений великий вибір.

Насіння моркви купити: як вибрати сорт?

Якщо цікавить професійне насіння, голландське насіння, тоді потрібно звернутися у супермаркет насіння, де представлені найнижчі ціни. Існує достатня кількість сортів моркви, і у кожному з них є відмінності у розмірі, кольорі, смаку, часу дозрівання. Розглянемо трошки детальніше:

  • Це може бути насіння моркви на стрічці, спеціальний сорт, який вирощують, щоб отримати короткі, тонкі та циліндричні коренеплоди. Мають компактний розмір, тому підходять для вирощування на підвіконня у горщиках;
  • Насіння моркви голландське яке має особливий вигляд та смак. Морква виходить коротка, має циліндричну форму. Відрізняється яскравим оранжевим кольором, гладкою шкіркою, смак солодкий;
  • Бебі морква насіння являється особливим сортом, що має невеликий розмір, округлу форму. Сорт був спеціально створений для того. Щоб отримати маленькі, ніжні, солодкі коренеплоди. Таку моркву дуже зручно використовувати в якості перекусу або щоб готувати салати.

Це тільки невеликий перелік сортів моркви. Можна також купити насіння кормової моркви або купити насіння моркви абако якщо бажаєте придбати саме такий варіант. Адже супермаркет насіння пропонує пакетоване і на вагу за ціною дистриб‘ютора, надається гарантія від виробника у Львові.

Куплю насіння моркви: де це зробити?

Інтернет-магазин насіння «Тенфер» готовий запропонувати якісне насіння. Також надається доставка по всій Україні для всіх бажаючих. Для того, щоб залишити заявку, потрібно зробити замовлення на сайті або зателефонувати за номером +38 (098) 468-96-04, щоб напряму поговорити з менеджером.