Дівчата, які вміють підбирати одяг зі смаком, знають, що для створення завершеного образу слід використовувати прикраси. Деякі вироби є безсмертною класикою та користуються популярністю протягом багатьох десятків років. Вони, як правило, використовуються при створенні ділового та вечірнього образу. Однак сучасні модниці також уважно відстежують останні модні тенденції, щоб «крокувати в ногу з часом».

Перли

Напевно, багато хто з нас помітив, що цього року знову на піку популярності перлинні прикраси. Складно посперечатися про те, що класика безсмертна, а модні хвилі швидкоплинні.

Перлове модне кольє можна доповнити ланцюгом чи невеликою підвіскою. Так образ зможе засяяти новими фарбами.

Об'ємні

Власники масивних і великих ланцюгів можуть сміливо їх діставати зі своїх скриньок, тому що настав їхній час. У 2023-2024 роках у моді вироби з великими ланками. Не варто лякатися їхнього вигляду, вони неймовірно легкі та зручні, тому сміливо можуть використовуватися не лише молоддю.

Короткі

Мініатюрні прикраси – хіт 2023-2024 років. У моді як вироби з дорогоцінних металів та натурального каміння, так і ексклюзивна біжутерія в Україні. Короткі вироби можна використовувати для повсякденного образу, вечірнього, класичного та навіть весільного. Вони будуть доречні у будь-якій ситуації та придатні у всіх випадках життя.

Якщо є бажання мати модний зовнішній вигляд, але при цьому не використовувати яскравих рішень, стилісти рекомендують звернути увагу на мінімалістичний чокер. Даний виріб відрізняється ніжністю і ледь помітним, тому при спаді популярності його сміливо можна продовжувати одягати.

Наївні

Кулони з натурального каменю у формі літери, краплі – «мешканці» вітрин ювелірних магазинів у 2023 році. Такі вироби виглядають дуже ніжно та зворушливо, додаючи образу істинної жіночності.

Невловимі

Дорогоцінний камінь на волосіні, кольє-сірник - найсвіжіший тренд 2023-2024 року. Такі вироби не впадають у вічі, але якщо придивитися, то можна помітити їхню легкість і грайливість.

Особливість даних аксесуарів полягає в їхній універсальності. Вони добре виглядають як в індивідуальному виконанні, так і в додатку з іншими прикрасами.