З початком прохолодної осені настає час дістати шапку, щоб прикрасити свій образ ще одним аксесуаром та захиститися від холоду. Існує багато варіантів фасонів шапок, проте вони не завжди пасують всім типам зовнішності. Іноді здається, що шапка псує образ та робить обличчя надто округлим, надто довгим або закриває його привабливі риси. Для того, щоб розуміти як правильно носити шапку будь-якого фасону, варто почати з простих базових правил. В разі, якщо жодна шапка невзмозі підкреслити ваші унікальні риси обличчя, радимо розглянути інші аксесуари. Наприклад, вибрати берет, хустку або капор купити який можна в інтернет-магазині LuckyLook.

Чому шапка не пасує — голові помилки носіння

  • Шапка надіта надто високо або низько. Носіння шапки надто високо або низько на голові може спотворити пропорції обличчя та створити враження неакуратного образу.
  • Невідповідний розмір. Шапка, яка не відповідає розміру голови, виглядає неестетично та може бути невигідною з точки зору зручності та теплозбереження.
  • Невдалий фасон. Якщо у вас яскраві риси обличчя, рекомендується вибрати об'ємну шапку, яка їх вдало підкреслить. Це може бути стильна сучасна шапка вушанка з вовни, ангори, великим помпоном. 
  • Неузгодженість стилю. Шапка повинна гармоніювати зі стилем пальта, куртки, парки та інших елементів гардеробу.

Як носити шапку шкарпетку

Шкарпетка належить до універсальних фасонів шапок для чоловіків та жінок. Це чудовий варіант для вуличного стилю, молодих та розкутих людей. Її особливість полягає у витягнутому фасоні, тому варто правильно “викласти” шапку на голові. 

  1. Шкарпетку не варто одягати глибокого на лоб. Варто залишити його відкритим, стягнувши шапку трохи на потилицю.
  2. Щоб довга частина шкарпетки не висіла без форми, варто трохи підвернути її знизу по формі голові.
  3. Не варто ховати волосся під шапку. Якщо волосся довге або є довга чолка, варто залишити їх видимими. Так шапка лише підкреслить красу волосся, його колір та довжину.

Як носити шапку бінні

Ця модель створена для носіння зі спортивним та повсякденним стилем. Вона поєднується з сукнями, костюмами, джинсами, куртками-косухами, бомберами та пальтами. Бінні актуальна із сезона в сезон та не виходить з моди. А головна її перевага в тому, що вона пасує кожному.

  1. Варто надягати бінні до середини чола або до лінії брів так, щоб вона їх не закривала повністю.
  2. Бінні має виражену форму й при надяганні її не варто зминати, стягувати назад чи на бік. Достатньо залишити її високою, щоб вона візуально робила обличчя трохи овальним.

При виборі нової шапки, пам'ятайте, що експерименти із стилем та урахуванням особистих уподобань завжди вітаються!