Пам’ятник на могилу – це придбання «на віки», тому до вибору пам’ятника варто підходити серйозно. Купуючи пам’ятник близькій людині, ми вибираємо красивий та довговічний пам’ятник, який не вимагає частого догляду і стійкий до погодних катаклізмів. Ще одним важливим пунктом є доступна ціна. Але, чи можливо придбати пам’ятник, який відповідає всім цим побажанням? І які бувають матеріали для пам’ятників? В цьому питанні вам допоможуть розібратись фахівці компанії “UA Memorial”.

З чого роблять пам’ятники на могилу в Луцьку?

Як сотні років тому, так і сьогодні для пам'ятників прийнято вибирати найнадійніші матеріали. Компанія “UA Memorial” спеціалізується на виготовленні пам’ятників на могилу вже багато років, і ми намагаємось обирати лише перевірені а сертифіковані матеріали. такі як – граніт та мармур.

Якщо заглянути на старі цвинтарі, можна виявити пам’ятники та склепи 19 і навіть 18 століть. У чому секрет такої стійкості цих надмогильних споруд? Вся справа у правильно вибраному матеріалі. Давайте розбиратися, із яких матеріалів виготовляють пам’ятники на могилу?

Гранітні пам’ятники на могилу

Найнадійнішим і довговічним матеріалом для пам’ятника, безперечно, вважається граніт. Пам’ятник з граніту має масу переваг і практично немає недоліків.

З граніту ставлять як ексклюзивні меморіальні комплекси, так і мінімалістичні класичні пам’ятники. У будь-якому виконанні цей камінь виглядає чудово. На сьогоднішній день існує кілька десятків сортів граніту, які видобуваються у всьому світі.

З мінусів граніту виділяють його велику вагу. Важкий пам’ятник з граніту навряд чи вдасться встановити самостійно, тому, замовивши меморіал із нього, варто доручити встановлення пам’ятник на могилу бригаді професіоналів компанії “UA Memorial”, ми проводимо встановлення пам’ятників по Тернопільській, Рівненській, Волинській та Хмельницьких областях.

Мармуровий пам’ятник на могилу

Пам’ятники з мармуру є актуальними у всі часи. Це найподатливіший матеріал для створення скульптур та фрезерованих елементів. Світлі відтінки мармуру виглядають благородно та вишукано. Але за всіх своїх переваг, мармур досить пористий матеріал. Це і є причиною недовговічності пам’ятників із мармуру. При попаданні на камінь вологи та бруду пори породи розширюються, що провокує з часом тріщини на поверхні виробу. При належному регулярному догляді мармурові пам’ятники служать довго. Камінь рекомендується очищати від бруду та пилу вологою ганчіркою без додавання хімії.

 

З якого матеріалу замовити пам’ятник в Луцьку?

Вибір матеріалу для пам’ятника близької людини залежить від багатьох факторів, у тому числі - фінансових можливостей. Компанія “UA Memorial” працює з постачальниками граніту та мармуру безпосередньо без посередників, закуповуючи сировину прямо з кар’єрів. Це дозволяє зберігати конкурентні ціни на всі вироби. У нас ви можете замовити пам’ятник на могилу онлайн із будь-якої точки світу, отримати професійну консультацію менеджерів та всю необхідну інформацію перед придбанням виробу. На нашому сайті представлений величезний вибір пам’ятників на могилу, та безліч додатків, їх фото та ціни.