Головною запорукою успішної торгівлі харчовою продукцією завжди було її правильне розміщення. Якщо в асортименті вашого магазину присутні фрукти, забезпечити їх правильну та презентабельну викладку допоможуть спеціальні стелажі для фруктів. Він створює можливість гарного обзору всіх товарів та самостійного їх вибору покупцями. 

Таке обладнання дозволяє не лише демонструвати товар, а і якомога довше зберігати його свіжість та привабливий товарний вид. Секрет успіху полягає в тому, що при створенні стелажів виробники чітко дотримуються стандартів правильного зберігання харчової продукції.

Придбати найкраще торгове обладнання для магазинів можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо тільки надійні стелажі, виготовлені з високоякісних матеріалів. 

Особливості торгових стелажів для фруктів

При виробництві стелажів для фруктів використовується міцний метал. В ході експлуатації на ньому не утворюється корозія завдяки спеціальному покриттю порошковою фарбою.

Головна особливість таких стелажів полягає у відмінностях конструкції. Полички для розміщення фруктів встановлені під певним нахилом, який надає можливість побачити та оцінити всю представлену продукцію. Також це рішення зручне з точки зору самообслуговування покупців.

Велику роль при експлуатації таких стелажів відіграє їх стійкість та витривалість, оскільки вага викладених фруктів формує суттєве навантаження на регулярній основі. Також в конструкції повинні бути передбачені обмежувачі, для того щоб під нахилом товар не скочувався з полички, опиняючись на брудній підлозі. В деяких випадках торгові стелажі додатково оснащені дзеркалами. Таке оригінальне рішення покращує візуальне сприйняття продукції. У випадку відсутності їх в моделі, яку ви отримали від виробника, можливо додати ці елементи самостійно. 

Переваги придбання спеціальних фруктових стелажів

Якщо ви ще досі не знаєте як вигідно презентувати фрукти у своєму магазині чи супермаркеті, пропонуємо чудове рішення – зручні та невибагливі в експлуатації стелажі. Таке обладнання має суттєві переваги:

  • виготовлення з високоякісних матеріалів;
  • надійність та міцність полиць і конструкції в цілому;
  • модульна система розміщення з можливістю регулювання кількості полиць та розмірів;
  • мінімалістичний та стильний дизайн, який чудово впишеться в інтер’єр магазину;
  • інтуїтивно зрозуміла та проста збірка, яка не потребує спеціальних інструментів;
  • демонстрація товарів у вигідному світлі.

Спеціальний стелаж для фруктів займе значно менше місця, ніж альтернативне обладнання для їх розміщення, оскільки він дозволяє розміщувати продукцію на різних рівнях. При цьому весь асортимент залишається в полі зору покупця.

Обрати оптимальний стелаж з урахуванням потреб вашого бізнесу можна в нашому інтернет-магазині. Якщо ви маєте питання щодо певного товару, або не можете визначитись з підходящою моделлю, зверніться за допомогою до онлайн-консультантів.