Вибір орендованого автомобіля може виявитися непростим завданням. Потрібно враховувати масу деталей, починаючи власними уподобаннями та закінчуючи завантаженістю доріг у містах.

Фахівці сервісу оренди автомобілів NarsCars розповіли, що потрібно враховувати під час бронювання машини, щоб максимально насолодитися поїздкою.

Вимоги до орендаря та необхідні документи для прокату авто

По-перше, потрібно підготувати усі необхідні документи. Це включає в себе посвідчення водія відповідної категорії, а також діючий паспорт або закордонний паспорт. Крім того, може знадобитися кредитна картка не тільки для оплати оренди, а й для внесення застави на випадок екстреної ситуації.

Багатьом здається, що економічно вигідніше розглядати оренду без застави, але насправді тарифи, які не вимагають застави, коштують дорожче. Тим більше, застава практично завжди повертається.

Також при короткостроковій оренді авто на 1-3 дні часто встановлюють ліміт пробігу. Це означає, що за добу автомобілем можна проїжджати не більше 350 км. Є спеціальні тарифи із безлімітним пробігом.

Важлива вимога для орендаря — наявність більше двох років водійського стажу та вік старше 21 року. У разі оренди автомобіля з преміум-сегменту вік орендаря має бути не менше 23 років. Якщо за якимось параметром орендар не задовольняє вимоги, то в такому випадку є можливість орендувати авто з водієм.

Вибір автомобіля та додаткових функцій

Другий важливий крок — уважно вибрати автомобіль. Потрібно переконатися, що автомобіль відповідає потребам та бюджету. Також не варто забувати про страховку - вона повинна включати не лише страховку від шкоди та крадіжки, а й страхування від відповідальності перед третіми особами.

Крім того, потрібно одразу визначитися з додатковими функціями, які мають бути в автомобілі чи поїздці. Наприклад, сім'ям з дітьми знадобиться авто з дитячим кріслом.

Ще один критерій, який може зіграти роль при виборі машини — особливості міської інфраструктури. Для таких міст як Львів має сенс віддати перевагу компактним та маневреним моделям.

У каталозі NarsCars — https://narscars.com.ua/ua/lviv-r6 — можна знайти транспорт під будь-який смак та бюджет. Забронювати авто можна на сайті за допомогою цілодобової форми бронювання.