В період літо-осінь-весна вікна і двері часто залишаються відчиненими (для того щоб, свіже повітря потрапляло в оселю). При цьому слід подбати про захист від комах у вигляді москітної сітки. Антимоскітні сітки призначені не лише для встановлення у вікні. На ринку присутнє чимале різноманіття моделей, орієнтованих на використання у дверному прорізі. Вони актуальні для використання влітку у приватному секторі та здатні захистити ваш дім від комах та невеликих тварин (кішок, собак, птахів, кажанів), запобігаючи їх проникненню всередину.

Особливості москітної сітки на двері

Конструкція та принцип монтажу москітної сітки для дверей нічим не відрізняється від стандартних моделей на вікно, якщо мова йде про звичайний рамковий варіант. Такий виріб має прямокутну форму і складається з полімерного волокна, вмонтованого в алюмінієвий профіль.

Якщо вас цікавлять саме дверні моделі, купити москітну сітку на двері можна за посиланням https://fabkom.com.ua/moskitnye-setki-ukr/moskitna-sitka-na-dveri/, де є вибір параметрів та можливість розрахувати вартість виробу (є калькулятор).

Головними особливостями дверних москітних сіток є:

  • витривалість до навантажень – завдяки алюмінієвому профілю і полотну зі скловолоконного полімеру, а також наявності дверної стулки (пластикової або алюмінієвої) та кутових кронштейнів (бережуть конструкцію від провисання);
  • можливість використовувати рамкову модель як двері – завдяки фіксації на сталеві кутники, сітку можна відкривати і закривати як звичайні двері;
  • розширені захисні можливості – сітка має достатню щільність для запобігання проникнення в дім всіх видів комах, а також надійно захищає вашу оселю від плазунів, гризунів та інших тварин, які намагаються потрапити всередину;
  • варіативність моделей – крім рамкових конструкцій на ринку присутні й більш цікаві рішення (наприклад, сітки-плісе і магнітні штори).

Матеріали, які використовуються при виготовленні москітних сіток на двері, є більш надійними за віконні аналоги. Алюмінієвий профіль покривається антикорозійним покриттям та має конструкційні укріплення, які підвищують жорсткість виробу та збільшують його міцність.

Де використовуються москітні сітки для дверей?

В більшості випадків дверні антимоскітні сітки використовуються власниками приватних будинків. Також це чудове рішення для балконних дверей. Особливо у квартирах на південній стороні, де влітку є потреба у якісній циркуляції повітря для охолодження житла уночі. Часто сітки-плісе і магнітні штори можна побачити в зоні міжкімнатних дверей.