Кожен громадянин України розуміє важливість інституту реєстрації місця перебування, або, як кажуть в народі, прописки. Такий штамп у паспорті для українців є радше зеленим світлом для комфортного проживання в країні, на відміну від іноземців. Для них прописка – обов'язкова умова легалізації в країні, і відсутність місця реєстрації куди більш відчутно, ніж для корінних підданих нашої держави.

Як швидко отримати прописку ви дізнаєтесь на http://propuska.com.ua/ua/

Необхідність реєстрації іммігранта

Згідно з українським законодавством, іммігрант може з кількох причин перебратися в Україну, як постійне, так і тимчасове місце проживання. Відповідно передбачено кілька варіантів легалізації іноземців у нашій державі, у зв'язку з чим, відповідно, і кілька видів документів, які громадянин зарубіжжя може отримати.

Якщо вам необхідна прописка Львів, то мі допоможемо отримати її дуже швидко.

Прописка іноземця як обов'язкова умова імміграції. Так, якщо звертатися до причин імміграції в Україну – тут для іноземців існує кілька варіантів:

 - Переїзд на тимчасове місце проживання;

 - Переїзд на постійне місце проживання;

 - Переїзд внаслідок отримання громадянства;

 - Переїзд внаслідок набуття статусу біженця.

Кожен з перерахованих способів характеризується специфічною процедурою оформлення, пакетом документів, та беруть участь особами. Але єдиною незмінною умовою є обов'язкова прописка іноземця на території України. Це робиться для якогось фіксування місця проживання іноземного громадянина, і для можливості зворотного зв'язку.

Способи прописки іммігранта

Українцю прописатися на своїй батьківщині, звичайно ж, не представляє особливої праці. Але ось іноземцю для отримання заповітного штампу в паспорті доведеться напружитися. Головною причиною такого становища є не надто сприятливі умови з пропозицією житла для іноземців.